2022’de Çıkacak Olan En İyi Araba Oyunları!

2022'de çıkacak olan en iyi araba oyunları yıla damgasını vurması beklenen tarzdan heyecan ve aksiyonu da yanında getiriyor!


Araba oyunları, yarış ve görevlendirmeler ile oyuncuları bilgisayar başına kenetleyen oyunlardan bazılarıdır. Hız yaparken kendini kaybedenlerdenseniz siz de 2022 yılında çıkacak son trend araba oyunları ile tanışmaya hazır olun. Araba oyunlarının en sevilen yanı yarışla birlikte arabalarınızı da geliştirmek ve her geçen yarışta daha iyi bir performans yakalayabilmektir. 2022’de çıkacak olan en iyi araba oyunları listesini merakla bekleyenlerdenseniz çıkış tarihleri ile birlikte oyunlar hakkında merak edilenler burada. 

Gran Turismo 7 (Çıkış Tarihi: 4 Mart)

Gran Turismo 7,  son yılların en iyi yarın oyunlarından Gran Turismo serisinin son versiyonunu oluşturuyor. Oyunun her çıkan versiyonu oyuncular tarafından alkışlanırken 7 numaralı versiyondan da beklenti çok büyük.

Arabaların farklı donatımlar ile çeşitlendiği, yarışırken gerçekçi efektlerin göz doldurduğu bir oyun arıyorsanız 4 Mart’ı bekleyin. Oyuncular için yepyeni bir araba yarışı deneyimi Gran Turismo 7 ile bekleniyor.

Test Drive Unlimited Solar Crown (Çıkış Tarihi: 22 Eylül)

Test Drive Unlimited Solar Crown araba yarışında farklılık ve gerçekçilik arayanların beklediği oyunlardan biri. Araba yarışları kendisini seven herkes tarafından sık sık değişiklik beklenen oyun alanlarından biridir.

Araba yarışı oyunlarında ilgi çeken ve oyuncular tarafından merakla beklenen yeni oyun limitleri zorlayan grafiklere ve bir hikayeye sahip. Oyun hakkında çok az bilgi olsa da trailer umutları yükseltmeye yetiyor.

Saints Row: Çeteler Savaşıyor (23 Ağustos)

Saints Row daha önce de bilinen bir seri olarak GTA dünyasının biraz daha karmaşık ve dolu olan bir versiyonudur. Bu oyunun son versiyonunda ise yine kendi çetenizi kurarak oyun dünyasında ortalığı karıştırma şansınız var.

Çeteler savaşında kendi çetenizi kurarak gerçekçi efektler ile oyun oynayabilir, online oyun dünyasında saatlerce vakit geçirebilirsiniz. Bir çete kurma savaşı söz konusu olsa da araçların da oyunda yeri var. Kelimenin tam anlamı ile bir savaş oyunu olduğunu söylemek pek de mümkün değil.

Saints Row’da bir çete savaşı söz konusu. Oyunda doğrudan araba yarışları yok fakat kendi araçlarınız ile modifiye benzeri uygulamalar yapabilir ve çoklu oyuncular ile kendi kurallarınız ile yarışabilirsiniz. Eğlencenin ve yarışmanın tadına farklı bir şekilde varmak istiyorsanız kendi kurallarınızı kurabileceğiniz bir dünya olan Saints Row sizi bekliyor. Oyunun çıkış tarihi 23 Ağustos olarak belirlendi.

GTA sevenlerin oldukça beğendiği bu serinin içinde sadece arabalar değil çete savaşları ve görevler de bulunuyor. Ağırlıklı olarak daha karmaşık olan oyunda araba yarışlarından sıkılanlar için alternatif olabilecek uygulamalar mevcut.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.