Twitch ByNoGame Bağış Alma

Twitch ByNoGame bağış alma işlemleri son zamanlarda artan bağış hileleri yüzünden çok daha popüler hale gelmektedir. İşte detaylar!


Twitch izleyenlerin bağış yapabildiği, yayıncıların bağışlar üzerinden kazanç elde ettiği bir yayın platformudur. Hem izleyenler hem de yayın yapanlar tarafından sıkça tercih edilen Twitch platformunda yayıncıların sık yaşadığı bir sorun da sahte bağışlardır. Bağış yapmak izleyenin yayıncıya verdiği bir hediye gibidir. Kelimenin tam anlamı ile bağıştır. Canlı yayında bağış yapan izleyiciler çoğu zaman yayıncıdan teşekkür alır. Bununla birlikte bazı izleyiciler reklam amacı ile de yayıncılara yüklü miktarda bağış yapabilmektedir. Peki bu bağışların ne kadarı gerçek? Twich ByNoGame bağış alma nedir?

Twitch ByNoGame ile bağış nasıl alınır?

ByNoGame platformu online olarak hizmet veren, oyuncuların aldıkları bağışları garantileyen bir sisteme sahiptir. Oyuncuların canlı yayın sırasında Twitch üzerinden bağış almaları sonrasında sık yaşadıkları bir durum bağışın geri çekilmesidir. Bu işlem genellikle Paypal üzerinden ters ibraz yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. 

Ters ibraz yöntemi ile bağışını geri alan kişi çoktan yayın boyunca bağış yaptığı için teşekkürü ve reklamı kapmıştır. Bu bağış alan yayıncılar için büyük bir sorundur. ByNoGame ise tam da bu noktada devreye giriyor. Bağış alan yayıncıların korunması için bir sistem oluşturan bu platform ile ters ibraz yapmak mümkün değil. 

Sistemin sunduğu başka bir olanak da işlem masrafı olmaması. Genellikle yabancı ödeme yöntemleri kullanıldığında 1 Euro’dan fazla olan kesintiler bağışçılar ve yayıncılar için sorun teşkil eder. Bu sorunu ortadan kaldırmanın en kolay yolu da ByNoGame’den geçiyor. Çünkü burada işlem masrafı alınmıyor. Peki Twitch yayınlarından alınan bağışlar için ByNoGame kanalı nasıl kullanılır?

ByNoGame ile Twitch yayınlarında bağış alma:

ByNoGame kullanarak Twitch yayınlarınız için bağış almak çok kolay. Öncelikle yayıncı olarak bir üyelik ve hesap açmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra bağış alabilmek adına bir bağış linkine sahip olmanız gerekiyor. ByNoGame platformu üzerinden bağış başvurusu yapmalısınız. 

Bağış başvurusu yaptıktan sonra kısa sürede başvuru sonucunu görebilirsiniz. Bağış başvurusu işlemleri ByNoGame çalışanları tarafından 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Böylece kısa sürede bağış almak için bir bağış linkine sahip olabilirsiniz. 

Bağış linkini aldıktan sonrası ise çok daha kolay. Yayın sırasında izleyicilerinize bağış linkini göndermeniz yeterli. Bağış linkini gönderdikten sonra izleyiciler bu link üzerinden size doğrudan bağış yapabilir. Bağış yapmak için kullanılabilecek ödeme kanalları:

  • Kredi kartı 
  • Param kart 
  • Papara
  • İninal kart
  • Banka hesabı

Bağış linkini  almak için yapacağınız başvuruda yayın adresinizi, sayfa başlığını, minimum bağış tutarını ve bildirim sistemi tercihini doldurmanız gerekiyor. ByNoGame yetkilileri tarafından oluşturulan bu başvuru sayfası dikkatle doldurulmalıdır. Kanalınızın web adresini doğru girdiğinizden emin olun. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.