Twitch Bağış Nasıl Atılır?

Twitch canlı yayını yapıyor ya da yapılan canlı yayınları takip mi ediyorsunuz? O halde Twitch bağış nasıl atılır öğrenmeniz gerekiyor. Haydi hep birlikte öğrenelim.


Twitch bağış nasıl atılır sosyal medya kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Çünkü Twitch üzerinden bağış atmak isteyenler PayPal kullanıyorlardı. Ancak PayPal’ın Türkiye hizmetini durdurması Twitch kullanıcılarını fazlasıyla mağdur etti. Eğer siz de bir Twitch kullanıcısıysanız ve bir türlü bağış gönderimi yapamıyorsanız bu yazımızı okumalısınız. Çünkü yazımızda bu mağduriyetinizi giderecek çözüm önerisini sizlere söyledik.

Twitch bağış nasıl atılır sizlere adım adım anlattık. Böylece artık canlı yayınını takip ettiğiniz bir sosyal medya kullanıcısına bağış gönderebileceksiniz. Sosyal medya dilinde Donate olarak da bilinen bağışlar sandığınız kadar zor gönderilmiyor. Kolay bir şekilde göndermek için bizi ve yazımızı takip etmeniz büyük önem taşıyor. Hemen donate atma konusunda bilgi almaya başlayın.

Donate Nasıl Atılır?

Twitch’te nasıl bağış atılır 2020 yılında olduğu gibi fazlasıyla araştırılıyor. Kullanıcılar bir türlü donate atma yöntemini bulamıyorlar. Bu soruna bir son vermek için yazımızı hazırladık. Donate atmanın ipuçlarını aşağıda görebilirsiniz.

Yayıncılara bağış atmak için Twitch sosyal medya sitesine üyelik oluşturmanız gerekiyor. Bunun için sitenin resmi web sayfasına giriş yapmalısınız. Ardından ücretsiz bir şekilde hesap bilgilerinizle üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.
• Hesabınıza bakiye yükledikten sonra Donate siteleri aracılığıyla bağış yapabilirsiniz. Çünkü hesabınızı yeni açtığınız için herhangi bir bakiye olma söz konusu değil. Donate hizmeti veren siteler arasında; streamelemts.com, bynogame.com ve foxngame.com gibi siteler yer alıyor.
Bynogame donate nasıl atılır sorusu daha fazla sorulmaktadır. Çünkü siteler arasında donate yükleyebileceğiniz güvenilir bir platformdur. Siteye giriş yaptıktan sonra hesap bilgilerinizi girerek istediğiniz miktarda bakiye yüklemesini bu site üzerinden yapabilirsiniz.
• Türk siteler arasından tercih yapmak isterseniz Oyunfor bağış linki alabilirsiniz. Oyunfor sitesi üzerinden donate işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.
Canlı yayın bağış yapmak için hesabınıza para yükledikten sonra donate göndermek istediğiniz hesaba Twitch üzerinden giriş yapınız. Her canlı yayın kullanıcısının hesabında bir bağış linki bulunmaktadır. Bu linki kopyalamanız gerekiyor.
• Kopyalanan linki yukarıda sıraladığımız sitelerden birisini seçerek yapıştırmalısınız. Türk veya yabancı siteleri tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan doğru yayıncının bağış linkini kopyalamaktır.
• Seçtiğiniz Donate sitesinde ücretsiz şekilde hesap oluşturun. Hesabınıza banka veya kredi kartınızı kaydedin. Buradan Donate sitesindeki hesabınıza göndermek istediğiniz miktarı yollayın.
• Bir önceki adımda kopyaladığınız linkteki yayıncı doğru ise göndermek istediğiniz bağış miktarını ve varsa açıklamanızı yazın.
• Tüm alanları doldurup doğru işlemler yaptığınıza emin olduktan sonra en altta yer alan Destekle butonuna tıklayın. Böylece bağışınız ilgili Twitch yayıncısına iletilecektir.

Twitch bağış nasıl atılır öğrendiyseniz hemen canlı yayıncıları desteklemeye başlayabilirsiniz. Böylece daha güzel ve heyecanlı yayınlar seyretmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca yayınlarda isminiz söylenecektir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir