Sedat Peker’in “Meme” Tokeni Değer Kaybetti!

Sedat Peker'in "meme" tokeni, paylaştığı son video sonrası büyük değer kaybı yaşadı. Tokenin değeri 1,5 saat içinde %48 düştü.


Son zamanlarda yayınladığı videolarla ülke gündemine oturan Sedat Peker adına oluşturulan token değer kaybetti. Sedat Peker Token adlı bu token, bugün yayınlanan video ile büyük değer kaybı yaşadı.

Henüz kim tarafından çıkarıldığı bilinmeyen token, yakın zamanda kripto para bünyesine katılmıştı. Bu token, geçtiğimiz günlerde yakalama kararı çıkarılan suç örgütü lideri Sedat Peker’in ismini taşıyor.

Sedat Peker Token (SEDATPEKER), “meme” birimi olarak piyasaya sürüldü. Kısa sürede 364 bin dolar piyasa hacmine ulaştı. Bugün Sedat Peker'in YouTube kanalında yayınlanan video sonrası %48’lik değer kaybı yaşandı.

Token %48 değer kaybetti!

SEDATPEKER token, 26 Mayıs'ta piyasaya sürülmüştü. Ertesi gün 0,00000000058838 seviyesini görmüş ve en yüksek değere ulaşmıştı. Token, sürekli yükseliş ve düşüş yaşıyor. Öte yandan 28 Mayıs günü saat 15.00 civarında değer kaybına başlamış ve bir saat içinde %87 değer kaybı yaşamıştı. Token, şu sıralar 3.242 cüzdanda tutuluyor.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir