Netflix Türkiye Yeni Çalışma Arkadaşları Arıyor!

Netflix Türkiye yeni iş ilanları yayınlandı. Hangi pozisyon, hangi nitelikleri istiyor detaylar haberimizde...


Dünyanın en büyük online dizi ve film  platformu olan Netflix, son yıllarda ülkemizde yükşelişe geçmiş ve  özel yapımlarıyla Türk seyircisinin kalbini kazanmıştı. Daha önce İstanbul ofislerinin yönetici pozisyonu için ilan veren şirket bu sefer de prodüksiyon ve düzenleme alanları için profesyoneller arıyor detaylar haberimizde…

Prodüksiyon yöneticisi ve koordinatörü

Açılan iki iş ilanından biri  prodüksiyon yöneticisi ve koordinatörü. Bu pozisyondaki beklentiler ise şunlar; Netfliix Orijinal dizi ve filmlerinin çekim aşamalarını izlemek analiz etmek. Yapımcılarla toplantılar düzenlemek, set ekibini analiz etmek ve partnerlerle iletişim sağlamak. İş yükü ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayınız. 

Gereksinimler neler. Bu pozisyona başvuru yapacak kişi en az 5 sene Netflix dışında bir yerde prodüksiyon şefi olmuş veya baştan sona tüm çekim aşamalarında bulunmuş ve aşamalara hakim biri olmalı. Ayrıca adayın Asya ve Orta Doğu da bulunan başarılı film yapımcılarına ve bazı bilgisayar programlarına hakim olması bekleniyor.  

Başvuru yapmak isteyen adaylar buraya tıklayabilir.

Post prodüksiyon koordinatörü

Netflix'te açılan diğer iş pozisyonu post prodüksiyon ile ilgili. Görevi yapacak arkadaşlar, yapımların  post prodüksiyon aşamalarını takip etmeli, onları kontrol etmeli ve bu aşamada gerekli teknik desteği sağlamalıdır.  Adayların daha önce aynı alanda en az 3 sene çalışmış olması, kameralar ile ilgili bilgileri olması ve bazı bilgisayar programlarına hakim olmaları bekleniyor.

Başvuru yapmak isteyenler buraya tıklayabilir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir