Jahrein İfadeye Çağrıldı: Beni Asla Korkutamazsınız

Canlı yayın platformu Twitch'te yayın yapan Ahmet "Jahrein" Sonuç, ifadeye çağrıldığını belirterek "Beni asla korkutamazsınız!" dedi.


Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yayın yapan Jahrein, bugün ifadeye çağrıldığını duyurdu. İfadeye çağrılma nedenini henüz bilmediğini belirten Jahrein: “Eveeeeet. Karakoldan aradılar. Yine ifadeye çağrıldım. Bu sefer hangi şube acaba. Bende tüm şubedeki memur abilerimin numarası kayıtlıydı. Bu yeni bir numara. Hadi bakalım öğreniriz gidince.” dedi.

Karakoldaki dosyalarına dikkat çeken Jahrein: "'Senle kim uğraşır dombik' diyen bi tayfa vardı. Arkadaşlar pek dillendirmiyorum ama benim Meydan Larousse gibi dosyam var. İçinde bu olaylarla alakası olmayan eşimin tweetlerini bile dosyalamışlar. Kendinizi çok da şey zannetmeyin yani. Sizi okudukça gülüyorum steril kankalarım." ifadelerini kullandı.

Öte yandan takipçilerine korkmamalarını ifade eden Jahrein: "Üstüne şunu da ekleyeyim. Sosyal medyada şeref, onur, haysiyet, aile, inanç dahil her şeyime küfür eden 16 kişiden şikâyetçi oldum. Gidip her birine tek tek ifade verdim hala bekliyorum. Bunların üstüne 200 şikâyet daha eklenecek. Beni hemen arıyorlar ama. Çok ilginç yahu beni asla korkutamazsınız. Burada yazılı not olsun diye atıyorum bu tweeti. Siz de asla konuşmaktan korkmayın. Ben bu hayatı yeterince yaşadım. Elinizden geleni ardınıza koymayın. Mentalim hiç bu kadar sağlam olmamıştı. Yine not kalsın: asla kendime zarar vermem, asla intihar etmem." dedi.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir