En Çok Satan Wattpad Kitapları

Wattpad, çıktığı ilk günden bu yana hızla büyüyen ve bölüm bölüm yayınlanan içeriklerin kitap olması ile daha da ilgi çeken bir içerik yazma platformudur!


Wattpad kitapları, Wattpad’de yayınlanan ve tamamlanmasının ardından kitap haline getirilen ürünlerdir. Wattpad kitaplarında görebileceğiniz onlarca çeşit konu mevcut. En çok satanlar ise sürükleyicilik konusunda başarılı olan ve farklı konuları ile okuyucuları çeken kitaplardan oluşuyor. Geçelim en çok satan Wattpad kitaplarına.

 1. 1 Kötü Çocuk - Büşra Küçük


  Kötü Çocuk bir kitap serisidir. İlk kitabından bu yana Büşra Küçük’ün büyük ilgi görmesinin de ana nedenidir. Kötü Çocuk kitabının Tolga Sarıtaş’ın başrolü olduğu bir filme uyarlandığını biliyor muydunuz? 

  Kötü Çocuk kitabının konusu adından da anlaşılacağı üzere kendine has bir kız ile kötü görünen ancak içinde çok farklı olan Meriç adındaki bir çocuk arasında olanları konu alıyor. Gerçekten kötülüklerin içinde olan birinin ışık saçması mümkün mü? Peki bu ışık nasıl ortaya çıkar? 

  Kötü Çocuk, okuyanlarını hayran bırakacak tarzda sürükleyici bir kitap. Tam bir Wattpad kitabı olduğunu da söyleyelim. 

 2. 2 Alayına New York - Emine Can


  Alayına New York, Emine Can tarafından kaleme alınmış oldukça hoş ve ilgi çekici bir kitap. Yazar kitabını yazmaya başladığında henüz 17 yaşındaymış. Milyonlarca kez okunan bu kitabı Epsilon yayınları ile okuyucusuna sunuluyor. Kitabın konusu ise bir genç kızın eğitim almak için New York’a gitmesi ve aşık olmasından başlayarak ilerliyor. 

  Alayına New York kitabının kitap olmadan önce Wattpad’de bölüm bölüm yayınlandığını biliyorsunuzdur. Yayınlanma sürecinde gerçek anlamda bir hayran kitlesine sahipti. Kitabın henüz yarısı bile tamamlanmadan basılacağına dair bir fikir birliği söz konusu olmuştu. 

 3. 3 Yabancı - Öznur Yıldırım


  Yabancı kitabı, yazarın aynı zamanda ilk kitabı olması ile de biliniyor. Daha önce adını dahi duymadığımız Yıldırım’ın kitabını bu kadar çok okunan kılan ise mükemmel sürükleyiciliği. Yabancı, diğer adı ile Şahmeran kitabının büyük bir hayran kitlesi olduğunu da söylemek gerekiyor. 

  Kitabın konusu ise polisiye ve aksiyonu barındırıyor. Spoiler vermeden anlatmak gerekirse dedektiflik, gizem ve aksiyon sevenlerin elinden bırakmadan tek solukta okuyacağı bir kitap. 

 4. 4 Karantina - Beyza Alkoç


  Karantina kitabının ana konusu bol miktarda aksiyon, gerilim, dostluk ve sırları kapsıyor. Genç yazarlar arasında yer alan Alkoç, kitabı ile büyük bir hayran kitlesine sahip. Alkoç da Wattpad üzerinde ilk kez yazarlığa başlayan ve ünlenen yazarlar arasında yer alıyor. Kitabının ilk baskısı 2018 yılında gerçekleştirilmiştir. 

  Karantina kitabında ana karakter Zeynep’tir. Zeynep okulun ilk günündeyken bir karantina süreci başlar. Okulda ortaya çıkan salgın hastalık söylentisi sonrasında öğrencilerin hepsi okulda karantinada kalmak zorundadır. Gelişen olayları okudukça kendinizi okumaktan alamayacaksınız. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.