Ahmet “Jahrein” Sonuç 2023 Milletvekili Adayı Olacağını Duyurdu!

Twitch Türkiye'nin en eski yayıncılarından olan Jahrein, 2023 seçimlerinde milletvekili adayı olacağını resmi olarak duyurdu.


Ülkemizde dijital yayıncılık sektörü son yıllarda inanılmaz bir ilerleme katetti. Tuğkan “Elraenn” Gönültaş’ın Cyberpunk 2077 yayınının dünya çapında en fazla anlık izlenen 2. yayın olması, Pelin “Pqueen” Baynazoğlu‘nun dünya çapında en büyük kadın yayıncı listesine girmesi bu sektörün başarılarından yalnızca birkaçı. Sektörden son gelişmeler “Jahrein” kullanıcı adı ile tanıdığımız Ahmet Sonuç’tan geldi.

Milletvekili olacağını açıkladığı yayının kesiti:

Twitch'te yaptığı oyun ve politik yayınlarıyla ünlü olan Jahrein, 2023 seçimlerinde milletvekili adayı olacağını duyurdu. Bunun yanında neler yapacağını ve hedeflerini de belirtti.

Son haftalarda resmi Twitter hesabında yaptığı paylaşımlar ile siyasi konularda fikirlerini belirtmişti. Böyle bir adım atacağı beklense bile bu haber tüm sosyal medyada büyük bir etki yarattı.

Yayıncılıkta ve YouTube'da Türkçe içerik üreticilerinin öncülerinden olan Jahrein'in kim olduğuyla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 1. Peki siz Jahrein'e oy verir misiniz?

  1. Evet
  2. Hayır
  3. Kararsızım
  37 Oylar
  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

2
2 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
3
Komik
Tatlış Tatlış
3
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir