Yetişkinlerin İzlemesi Gereken 5 Çizgi Film!

Siz de eğlenceli anlar geçirmek istediğinizde çizgi film arayışına mı giriyorsunuz? O halde işte mutlaka izlemeniz gereken 5 çizgi film!


Yetişkinlerin izlemesi gereken 5 çizgi film yazımızda yaşı büyük olsa bile çizgi film izlemekten vazgeçemeyenlere liste oluşturduk. 5 çizgi film bulunan bu listemize göz attığınızda, eğlenceli ve hatta ders çıkarabileceğiniz filmleri bulabileceksiniz. Ayrıca yetişkinlerin izlemesi gereken 5 çizgi film listemize dahil olan kaliteli yapımları da öğrenmiş olacaksınız. Diğer yandan boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde geçirebileceksiniz. Birçok kişinin hayran kaldığı izlenme oranları yüksek olan çizgi filmlere listemizden ulaşabilirsiniz. Ekstra eklemek istediğiniz bir çizgi film varsa bunu da yorumdan bize göndererek içeriğe ve okuyuculara katkıda bulunabilirsiniz. Siz de çizgi film hayranıysanız ve biraz yaşınıza hitap eden filmleri seyretmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Futurama

Eski çizgi filmler arasında yer alan Futurama, büyük beğeni toplayan filmler arasındadır. Bir bilim komedi filmi olan çizgi filmi seyretmeye başladığınızda hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Çünkü Philip J. Fry. Fry’ın ana karakter olduğu filmi, Mat Groening ve David X. Cohen geliştirmiş. Bu isimleri Simpsons’tan da hatırlamaktayız. 1999 yılı yapılan ve seyirciyle buluşan film; yetişkin çizgi film türünde seyircilerle bir araya geliyor.

Beavis and Butt-head

Çocuklar için zararlı çizgi filmler listesi dahilinde değerlendirebileceğimiz bir çizgi filmdir. Çünkü yapımın içeriğinde ergenliğe yeni giren ve taşkın hareketlerde bulunan 2 gencin konusu geçmektedir. Ergenliğin fazlasıyla abartıldığı bir eserdir.

Rick and Morty

Kimi zaman şaşıracağınız, kimi zaman duygusallaşacağınız film 2013 tarihinde seyredilmeye başlandı. Özellikle animasyon filmleri arayanlar için mutlaka tercih edilebilecek eserdir. Günümüzde hala yayınlanan çizgi film yeni neslin tercihi konumundadır.

The Simpsons

18 artı korku çizgi filmi arayanlar için +18’lik kısmın fazlasıyla bulunduğu bir eserdir. Hemen herkesin bildiği Matt Groening tarafından hazırlanan eseri mutlaka seyretmelisiniz. İlk sezonu 1989 yılında yayınlanan ve hala devam eden bir ailenin ilginç hallerine şahit olacaksınız.

Family Guy

1999 yılında yayınlanan animasyon filmleri arasına dahil edebileceğimiz yapımdır. Yapımın içerisinde 6 kişilik bir aileye şahit olacaksınız. Ancak aile üyelerinden birisi Brian Griffin adındaki köpek. Köpek diyerek küçümsemeyin. Çünkü ailedeki diğer 5 kişi insan olmasına rağmen en mantıklı düşüncelere sahip olan Griffin üyesi Brian olarak karşımıza çıkıyor


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir