Yeni Yıla Girmeden Önce Dilekleri Gerçekleştiren Çay Ritüeli!

Harika ve lezzetli bu çay ritüeli ile yeni yılda tüm dileklerin gerçekleşsin! Dilekleri gerçekleştiren çay ritüeli nedir ve nasıl yapılır?


Çekim yasası uygulama çalışmalarına devam ediyoruz! Her zihnin ve bilinçaltının çekim yasasını kabullenme süreci, travmaları ve blokajları farklı oluyor. Eminiz ki deneye deneye ve eğlenerek bunlardan en çok hangisi sizin için daha iyi sonuç verir bulacaksınız. Bu içerikte pratik ve lezzetli bir çay ritüeli yapacağız. Bitkilerin enerjilerinden yararlanarak bilinçaltımıza dileklerimizi kabul ettirecek ve çekim yasası ile onları kendimize çekeceğiz. Çünkü çekim yasası benzerin benzeri çektiğini söyleyen bir yasadır. Bu ritüele başlamadan önce güzel bir duş alın. Ardından da temiz kıyafetlerinizi, hatta mümkünse en sevdiğiniz kıyafetlerinizi giyip kendinizle ve evrenle bir buluşmaya çıktığınızı hayal edin.

Çay ritüeli nasıl yapılır?

Malzemelerimiz:

  • Yarım dilim limon
  • 2 dilim portakal
  • Biberiye
  • Gül hatmi çiçeği
  • 2 dilim elma
  • Çubuk tarçın
  • Su (Ay veya Güneş suyu olması daha iyi olur.)
  • Bal (Şekerli seviyorsanız ekleyebilirsiniz.)
  • Demlik

Yapılışı:

Ritüele geçerken aklınızdan bir tane dileğinizi çok net bir şekilde dile getirin. Tüm ritüel boyunca dileğinizin detaylarını düşünmeli ve her malzemede dileğiniz ile ilgili olumlama cümleleri kurmalısınız.

İlk olarak suyu kaynatıyoruz. Su kaynarken içerisine hayallerinizin birer adımı olarak düşündüğünüz malzemeleri sırayla koyuyorsunuz. İlk olarak elma, limon ve portakalı ekliyoruz ve karıştırıyoruz. Karıştırırken de dileğiniz ile bütünleştiğinizi hayal edin. Örneğin, dileğiniz bir ev ise o evde bu çayı yaptığınızı hayal edebilirsiniz. Yaklaşık beş dakika boyunca kaynamaya bırakın. 

4-5 tane hatmi gül çiçeğini karışımın içine atıyoruz, biraz biberiye ve çubuk tarçın ekliyoruz. Karıştırırken dileğinizi sesli bir şekilde çaya söylemeyi unutmayın! Elmaların yumuşadığını anladığınız zaman çayınızı ocaktan alabilirsiniz. Eğer Güneş veya Ay suyunuz varsa 2 kaşık da ondan ekleyebilirsiniz. Daha sonra çayı bir demliğe alarak süzün ve bardağınıza boşaltın. Şeker seviyorsanız bir kaşık bal koyabilirsiniz. Çayı evinizin en sevdiğiniz köşesinde rahatça oturarak için, dileklerinizin keyfini çıkarın. Onlarla artık aynı frekansta titreşiyorsunuz ve artık dilekleriniz sizin!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir