Yeni Ay Ritüeli ile Dileklerin Hemen Gerçekleşsin!

Şubat ayına Kova burcunda bir yeni ay ile giriyoruz. Bu yeni ay ritüeli ile dileklerinize kavuşun!


Yeni aylar yeni başlangıçlar için uygundur. Dolunaylar ise genelde bitiş enerjisi taşır. Oysa yeni ay her şeyin ölüp yeniden filizlendiği bir şeylerin yeniden hayat bulduğu zamanlardır. Kova yeni ayı ise tam da şubat ayının başında gerçekleşiyor. Niyetler için tam zamanı! Yeni ay ritüeli ile dileklerinize kavuşmaya hazır mısınız?

Yeni ay ve dolunaylar yaklaşık 1 hafta boyunca o enerjiyi taşır. Yani bu ritüeli hemen yapabilirsiniz! Çekim yasası ritüellerinin ne kadar etkili olduklarını daha önceleri anlattık. Yeni ay enerjisi ile sıfırdan başlama ve yeni bir düşünce sistemi kurmak için hemen harekete geçin!

Yeni ay ritüeli için malzemeler:

Bu ritüeli her yeni ayda yapabilirsiniz. Ancak yeni aylara özel olduğu için her zaman o enerjiye uyumlanmayabilirsiniz. Bu sebeple hazır yeni ay varken bugün bu ritüeli yapın! Bu ritüel için malzemeler:

  • Kağıt
  • Renkli kalemler (Renkleri siz seçebilirsiniz ancak sarı renk kullanmaya özen gösterin)
  • Adaçayı tütsüsü
  • Beyaz mum

Öncelikle kendinizi iyi hissetmeniz açısından ritüelden önce duş almanızı öneririz. Temiz kıyafetlerinizi giyerek ritüeli yapacağınız odayı tütsüleyin. Odaya yeni başlangıçların enerjisinin girdiğini hayal edin. Dileklerinizle aranızda yeni bir bağ kuruluyor. Daha sonra rahat bir şekilde oturun. Size iyi gelen bir müzik açın. Kısacası kendinizi ritüelin havasına bırakın. 

Rahatladığınızda mumu yakın. Önünüze kağıt ve kalemleri alın. Kağıda sarı renkli bir kalemle bir tane hilal çizin. Bu sembolün çok büyük olmasına gerek yok ancak sayfanın üstünde olsun. Altına da dileklerinizi yazmaya başlayın. Her bir dilek için farklı bir kalem kullanın. Niyetlerinizin ardından “Niyetimin yeni ay enerjisi ile aktifleşmesine izin veriyorum,” diye ekleyin. Niyetlerinizi bitirdikten sonra sayfanın altına bu defa Güneş sembolü çizin. Ay ve Güneş sembollerini sarı renkle çizmelisiniz. Sembollerin içlerini de sarı renk ile boyayın. Daha sonra bu kağıdı yastığınızın altına ekleyin ve bir gece onunla uyuyun.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir