Yaza Fit Girmenizi Sağlayacak 6 Tekno-Öneri!

Yaza fit girmenizi sağlayacak 6 tekno-öneri ile hayatınız çok daha kolaylaşacak! İşte detaylar!


Artık yaz günlerine giriş yapmışken sizlere fit olma yolunda katkı sağlayacak tekno cihaz önerilerimiz var. Bu cihazlar, mobil uygulamalar ve çok daha fazlasıyla birlikte her zamankinden daha fit, daha sağlıklı olacaksınız. İşte yaza fit girmenizi sağlayacak 6 tekno-öneri!

 1. 1 Withings Body Cardio Wi-Fi


  Vücut ağırlığımızı yağ, su oranı, kas ve kemik kütlesi bakımından ölçen bu cihaz, ayrıca nabız değerinizi de takip ederek sağlığınızın en iyi şekilde iyileştirilmesine katkı sağlar. Withings Body Cardio uygulaması ile vücudunuza dair tüm verilere telefonunuz üzerinden erişim sağlayabilir, kendinize bu konuda hedefler belirleyerek ekstra motive olabilirsiniz.

 2. 2 Tangram Factory Smart Rope ROOKIE Atlama İpi


  Bu atlama ipi, her bir atlayışınızı sizin yerinize sayarak SmartRope uygulaması aracılığıyla size bu konudaki bilgileri gösterir. Bu ip sayesinde kardiyo antrenmanlarınızı kolay ve pratik şekilde yapabilir, en etkili egzersizlerden biri olan ip atlamayı teknoloji eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

 3. 3 Powerbeats Pro


  Egzersiz esnasında kucağınıza takabileceğiniz ve hiçbir şekilde düşmeyecek olan Powerbeats pro kulaklık sayesinde size gerekli motivasyonu sağlayacak her şeyi dinleyebilirsiniz.

 4. 4 H2OPal Smart Bottle Hydration Tracker


  Elbette ki spor ve egzersiz yapan herkesin o esnada su içtiği bir şişesi vardır. Ancak bu şişenin son teknoloji ile üretilmesi ve akıllı şişe statüsünde olması, sizin için ekstra fayda sağlayıcı olacaktır. Bu şişeyi tep telefonunuz üzerinden yönetebileceksiniz ve günlük ne kadar su içmeniz gerektiğini size hatırlatacaktır.

 5. 5 Smart Spoon by Slow Control


  Hızlı ve çok yemek yemek, insan sağlığı için oldukça zararlı bir durumdur. Onun yerine, yemeği yavaş yemeli, lokmaları daha uzun süre çiğnemeli ve yemek yeme süremizi uzatmalıyız. Ancak bu şekilde yemek yeme serüvenimizi daha sağlıklı bir hale getirebiliriz. Ve bu cihaz ise bir “akıllı kaşık” olarak tanımlanmakla birlikte, adeta lokmalarınızı sayıyor. Yemeği hızlı yemeniz durumunda size uyarı veriyor ve böylelikle daha yavaş, daha dengeli bir beslenme eylemi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

 6. 6 Moment


  Bu uygulama sayesinde günlük rutinlerinizi belirleyebilir, gün içerisindeki hareketlerinizi ölçebilir ve tüm bunların sonunda yaktığınız kaloriyi hesaplayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir