Uzun Yola Çıktığınızda Vaktinizi Değerlendirmek İçin Neler Yapabilirsiniz?

Okulların açılmasıyla beraber akla uzun yola çıkan öğrenciler geliyor. Bu yolda zamanı değerlendirmek ise hepimiz için önemli!


İster yaşadığınız şehirde, ister şehir dışında okuyun. Yapacak olduğunuz yolculuk her koşulda uzun sayılabilecek derecede mesafe ve zaman alacak. Yolda zamanı geçirebilmek için yapılacakları sizler için sıraladık. Bu uzun yolculukta hem sıkılmayın hem zamandan verim alın!

 1. 1 En sevdiğiniz müzikleri açın veya yeni müzikler deneyimleyin!


  Listenin en başında tabii ki bu eşsiz bir aktivite bulunuyor. Çünkü bu eylem için çok az şeye ihtiyacınız var. Malum müzik ruhun gıdasıdır. Bedeniniz etmese bile ruhunuz notaların akışında dans eder. Kendinize bir playlist hazırlayın veya yeni müzikler keşfetmeye yelken açıp yolun tadını çıkarın! 

 2. 2 Sana seyir keyfi yaşatacak diziye başlamaya ne dersin?


  Film veya dizi izlemek tam uzun yolculuklar için biçilmiş kaftan! İzlediğiniz yapıma göre hem genel kültürünüzü hem de keyfinizi artırmış olursunuz. Son dönemlerde çoğumuzu ekrana kitleyen dizi ve filmler sizin de nefesinizi kesebilir. Böylece soluksuz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ne duruyorsun? İzleyeceğin nefis yapımlar bul!

 3. 3 Maceralara koş, bilgine bilgi kat!


  Kitap okumanın herhangi bir sınırı yok. Roman, hikaye, şiir... Zevkinize göre her türlü kitap size yol boyunca eşlik edebilir. Maceralara koşabilir veya bilginize bilgi katabilirsiniz. Bu yıl içerisinde okumak istediğiniz kitapların listesini yapmayı unutmayın!

 4. 4 Tiryakisi olanlar için elbette oyun oynamak!


  Peki, bu sıralama arasında tiryakisi olanlar için en eğlenceli madde olan oyun oynamaya ne demeli? Farklı amaçlar, farklı boyutlar ve eğlencenin kapısı! İlginiz varsa oyun dünyasına kesinlikle dalmalısınız. İsterseniz sezon boyunca hayatta kalmaya çalışacağınız, isterseniz çevrimiçi dünyada insanlarla rekabet edebileceğiniz oyunlar sizi bekliyor!

 1. Bu maddelerden hangisi senin için en güzel yol arkadaşı?

  1. Müzik dinlemek
  2. Dizi veya film izlemek
  3. Kitap okumak
  4. Oyun oynamak
  5 Oylar
  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir