Teknolojiyi Kullanarak Yapılabilecek Basit ve Kesin Sonuç Veren Çekim Yasası Uygulamaları!

Telefonunuzu veya bilgisayarınızı kullanarak yapabileceğiniz, eğlenceli ve kesin sonuç veren ritüeller burada!


Çekim yasası uygulamaları yaparken genelde kağıda yazmak veya sözlü dile getirmek gibi yöntemler kullanırız. Ancak bu her zaman mümkün olmayabiliyor. Bulunduğumuz koşulda kağıt ve kalem kullanamıyor veya yazmayı pek sevmiyor olabiliriz. Çekim yasası ritüel ve uygulamalarında önemli olan o uygulamayı yüksek enerjide yapmaktır. Tabii bir de niyet her şeyden önemlidir!

Telefonunuzu kullanarak da harika çalışmalar yapabilirsiniz. Çoğu insan çekim yasasını fiziki bir çalışmayla bağdaştırır. Çünkü bilinçaltı hep ilkel yöntemlere programlıdır. Oysa telefonunuzu kullanarak da çekim yasasını çalıştırırsınız. Söylediğimiz gibi önemli olan niyetinizin saflığıdır.

Telefon veya bilgisayar kullanarak yapabileceğiniz birbirinden harika ritüeller...

  • Arka plan hayal panosu yapın!

Telefonunuzun veya bilgisayarınızın ekran fotoğrafına dileğinizi temsil eden bir görsel koyabilirsiniz. Hayal panosu ile ilgili detaylı bilgileri bu bağlantıdan bulabilirsiniz. İster hayal panosu gibi dileklerinizi temsil eden görsellerden bir kolaj oluşturup o kolajı arka plan yapın, isterseniz de dileğinizi temsil eden bir görseli, sembolü ya da olumlamayı ekran fotoğrafı olarak ayarlayın. Seçim size kalmış.

  • Notlar bölümünü senaryo defteri olarak kullanın!

Yanınızda defter kalem yokken telefonunuzun notlar bölümünden istediğiniz an dileğinizin senaryosunu yazabilirsiniz. Senaryo yöntemi ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz!

  • Evrene sipariş grubu kurup isteklerine ulaşmak bir tık ötende!

Bir diğer harika çalışma ise evrene sipariş! Çalışmanın detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. WhatsApp’ta sadece sizin olduğunuz bir grup açarak her an evrene sipariş verebilir, şükranlarınızı yazabilirsiniz. Bir süre sonra bunu alışkanlık haline getirdiğinizi fark edecek ve daha çok işe yaradığını göreceksiniz.

  • Sesinizi kaydedin ve dinleyin!

Olumlama yazmakla uğraşmak istemiyorsanız hemen ses kaydını açarak olumlama kaydı oluşturabilirsiniz. Kendi sesinizi dinlemek bilinçaltınızı olumlu yönde etkileyecektir. Üstelik istediğiniz her an olumlamaları dinleyebilirsiniz. Yine aynı şekilde niyetinizi veya istediğiniz durumu kayıt altına alabilirsiniz.

  • Arkadaşlarınızı oyuna dahil edin!

Sizi motive eden ve sizinle çekim yasası oyununu oynayacak dostlarınız ile bu yöntemi kullanabilirsiniz. Dileğinizi o an gerçekleşiyor gibi arkadaşınıza anlatın ve birlikte bu mutlu habere sevinin. Daha sonra dileğiniz ile ilgili detayları konuşun. Burada önemli olan dileğinize ulaştığınızda hissedilen duyguların yoğunluğudur. Bu yöntemi mesaj yoluyla yapabileceğiniz gibi sesli bir şekilde de yapabilirsiniz. Bu sayede enerji alanınız büyür ve niyetinizi daha hızlı kendinize çekebilirsiniz.

  • Sosyal medya hesapları açın!

İstediğiniz hayata kavuştuğunuzu hayal edin ve buna uygun fotoğraflar bulun. Bir Instagram hesabı açın ve oraya bu fotoğrafları yükleyin. Örneğin, bir ilişki istiyorsanız çift aktiviteleri ile ilgili fotoğraflar paylaşabilirsiniz. Film izleyen, el ele dolaşan çift fotoğrafları bularak bunları açtığınız bu Instagram hesabınıza yükleyebilirsiniz, hayalinizdeki evin fotoğrafını paylaşabilirsiniz. Burada önemli olan o fotoğrafların size ait olduğunu kendinize telkin etmeniz ve o heyecanla paylaşmanız.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir