Tek Bir Mum Kullanarak Dileklerine Hemen Kavuş!

Çekim yasasını hala kullanamıyor musunuz? Bu kolay ritüel ile dileklerine hemen kavuş! İşte mum ritüeli!


Daha önceki pek çok yazımızda çekim yasasını nasıl kullanabileceğinizi, ne gibi ritüeller yapabileceğinizi, ritüel çeşitlerini anlattık. Ancak her zihin ve bilinçaltı farklı çalıştığından tüm bu çalışmaların bazı insanlarda etki yaratmaması da normaldir. Bilinçaltı blokajlarımız bizim çekim yasasını kullanmamızın önünde engel olmaktadır. Yani kendi bilinçaltımız bizi sabote eder ve isteklerimizin önüne engel kurar. Ateşin ve renklerin gücü ile yapacağımız bu ritüel ile tek bir mum kullanarak dileklerine hemen kavuşabilirsin!

Aslında çekim yasasının sırrı tamamen düşüncedir. Düşüncelerimiz belli bir frekans dalgası oluşturur. Düşüncelerimiz eylemlerimize döner ve hayatımızı düşüncelerimiz şekillendirir. Bir bardağın yarısını dolu görmek de boş görmek de çekim yasasını çalıştırır. Şükrettiğiniz de şükredeceğiniz şeyler çoğalırken şikayet etmeye başladığınızda ise aynı şekilde daha fazla şikayet edersiniz. 

Bazı durumlarda çekim yasasını daha iyi kullanmak için bilinçaltını uyaran bize çağrışım yapan veya evrende dileğimiz ile belli frekansta titreşen bitkilerden, eşyalardan veya doğal taşlardan faydalanırız. Daha önceki yazılarımızda mumlardan ve mum renklerinin enerjilerinden uzun uzun bahsetmiştik. Şimdi de bu mumları kullanabileceğiniz bir ritüel öneriyoruz!

Para ve başarı ritüeli!

Bu içerikte örneğimiz para ve başarı ritüeli olacaktır. Ancak siz verdiğimiz teknik ile bunu herhangi bir dileğiniz için kullanabilirsiniz! Bu ritüeli mümkünse akşam saatlerinde yapın. Mum kullanacağınız için mumu yanar halde bırakıp uykuya dalmamaya dikkat edin! Para, başarı ve bolluk için yeşil bir renk mum alın. Aynı şekilde bir iş arıyorsanız da bu renkte bir mum sizin için idealdir. 

Mumun boyutu önemli değildir ancak mum tamamen bitmelidir. Bu sebeple küçük mumları tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Aldığınız mumun üzerine eğer ihtiyacınız para ise istediğiniz miktarı kazıyın. İstediğiniz şans ve başarı ise bu kelimeleri kazıyabilirsiniz. Sadece kelimeyi kazımanız yeterli olacaktır. Mumu yakarken dileğinizin de evrende yaratıldığını hayal edin. 

Mumun karşısına oturun ve sıcaklığını hissedin. Hissettiğiniz sıcaklık ile hayalinizde dileğinize kavuştuğunuzu canlandırın. Beş dakika boyunca mum ile bağlantıda kalmanız iyi olacaktır. Daha sonra mumun yanmasına izin verin. Mumu sakın söndürmeyin bırakın yansın. Bazen mum kendiliğinden sönebiliyor bu durumda tekrar mumu yakın ve önünüzdeki engelin uçup gittiğini hayal edin. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.