Ruh Çağırma Nasıl Yapılır?

Pek çok kişinin korkuyu iliklerine kadar hissetmesine sebep olan Ruh Çağırma işlemi nedir? Nasıl yapılır? İşte detaylar!


Ruh çağırma veya bir diğer adıyla ruh daveti, eski zamanlardan bu yana çokça başvurulan ve yapılan bir uygulamadır. Özellikle de Müslümanlar arasında oldukça popüler olan bu konu hakkında izler için birkaç bilgi derledik. Ruh daveti veya ruh çağırma işlemi sonuçları ve süreci açısından tehlikeli olabilmekte. Eğer herhangi bir kalp rahatsızlığınız veya olası strese ya da korkuya bağlı atak geçirme probleminiz varsa bu aktiviteyi denememenizi öneririz.  Ruh çağırma yaparken ortamdaki herhangi ufak bir değişiklik bile psikolojinizi etkileyebilir.

Birinci ruh çağırma yöntemi

Bu yöntem özellikle eni ve boyu kırkar santim olan bir cam levha ile yapılıyor. Kırtasiyelerde kolayca bulabileceğiniz plastik harf setlerinden bir takım almanız ve bu harfleri sırasıyla camın üzerine daire şeklinde yaymanız yeterli.

Bir kağıda "Evet" diğerine de "Hayır" yazın. Sonra bakalitten yapılmış bir şişe kapağı içerisine parmağınızı koyun. Ardından üç kere İhlas suresini ve bir defa da Fatiha suresini okumalısınız. Müslüman Ervah-ı Tayyibe'den bir ruh göndermesini istemeli ve 20 dakika beklemelisiniz. Bu uygulamayı yapan kişinin kadın olması durumunda da başını örtmesi gerekir.

İkinci ruh çağırma yöntemi

Eğer yukarıdaki yöntem başarısız olursa ikinci yönteme geçebilirsiniz. Herhangi bir icabet olmazsa şayet, yukarıda yer alan yöntemden farklı olarak bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu defa bir bakalit kapak yerine fincan kullanılmalı. Fincanı ters çevirerek harflerin ortasına koymalı ve arkadaşınız ile parmaklarınızı fincanın üzerinde tutmalısınız. Kollarınızda hafif bir titreme olacaktır hiç panik yapmayın.

Sonrasında cam levha üzerinde zikzaklar yaparak sağa sola harfler hizasında gezmeniz gerekiyor. Bu arada harflere de dikkat etmeniz lazım. Ne söylüyorsa onu da yapın. Hangi ruhla konuştuğunuzu iyi öğrenin ki daha sonra bu ruhun kötü emellerine alet olmayın! 

Burada davetiniz kabul görür ise zaten olanlara şaşıracaksınız. Fakat oldukça dikkatli davranmalısınız. Süreç bir anda tehlikeli bir boyuta doğru evrilebilir. Çünkü herkes için olumlu sonuçlanmayacak olan bu eylem, farklı kişiler için ise daha kötü sonuçlar doğurabilir. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.