Para Çeki İle Hayatına Para ve Bolluk Çek!

Yapacağın bu çek yöntemiyle evrenin sana sunduğu sınırsız çeke istediğin miktarı yaz ve hayatına paranın girmesini izle!


Çekim yasası her zaman çalışan, düşündüğümüz ve inandığımız her şeyi bize sunan bir yasadır. Bazen bilinçli olmadan bile çekim yasasını çalıştırırız. Daha sonra fark ederiz ki istediğimiz şey olmuş. Bunun sebebi isteyip yüzde yüz emin olmaktan geçiyor. Şüphelerinizi dindirmenin en iyi yolu şükran duymaktır. Elinizde olan, bugüne kadar size verilen her paraya şükredin. Böylece daha fazla şükredecek paraları çektiğinizi göreceksiniz.

Evrenin sihirli çeki ile gelen paraları kabul et, izin ver!

Evrenin size sınırsız kaynağından dilediğiniz kadar para verdiğini düşünün. Siz bir noktan sonra o paraları almayı bırakıp sadece kıtlık bilincine girerseniz evren de size bu defa istediğiniz kıtlığı verecektir. Siz şikayet ederseniz evren şikayet etmeniz için daha çok neden verirken şükran duymaya başlarsanız daha fazla şükredeceğiniz olaylarla karşılaşırsınız.

Yapmanız gereken şey evren tarafından size yazılmış bir çek hazırlamak! Bunun için yeşil bir kağıda ihtiyacınız var. Bu kağıdı çek boyutunda keserek üzerine ilk olarak üste “Evren’in Sihirli Bankası” ardından da altına adınızı ve soyadınızı ekleyin. Daha sonra da evrenden istediğiniz miktarı “(isim soyisim) hamiline … tutarı ödendi.” şeklinde yazın. En alta da ödeme emri veren: Evren diye ekleyin. Kağıdın en altına da tarih olarak bu çeki yazdığınız tarihi ve imzanızı atın.

İşte bu kadar! Bu çeki cüzdanınızda veya çantanızda taşıyabilirsiniz. Çeki yazdıktan sonra istediğiniz miktarı aldığınız için evrene içtenlikle teşekkür edin ve bu paraya sahip olduğunuz için şükredin. Bu adımdan sonra elinizdeki paraya yapacaklarınızın hayalini kurun. Başta kendinizi inandırmanız için küçük miktarlarla başlamanız daha iyi olacaktır. Çünkü her çekim yasası uygulamasının gerçeğe dönüşmesi için inanmanız ve önünüze engel koymamanız gerekmektedir.

Günde üç defa bu çeki elinizde tutarak o paranın banka hesabınızda olduğunu hayal edin ve şükredin. Parayı nasıl alacağınıza değil, o para ile yapmak veya almak istediğiniz şeylere odaklanın. Çünkü o para zaten sizin. Çekinize istediğiniz sembolleri ekleyebilir, onu istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Kaynak: Rhonda Byrne, Sihir

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir