Mutluluk Tılsımı ile Enerjiniz Hep Yüksek Olsun!

Yapımı son derece basit olan bu mutluluk tılsımı ile enerjiniz hep yüksek olsun. İşte tek malzemeli mutluluk tılsımı yapımı!


Frekansımızın yüksek olması demek dileklerimizi ve güzel olan her şeyi kendimize çekmemiz demektir. Çekim yasasına göre benzer enerjiler birbirini çeker. Bu sebeple bizim frekansımız ne kadar yüksek olursa o kadar güzel şeyleri çekeriz diyebiliriz. Aynı şekilde sürekli mutsuz ve umutsuz olduğumuzda evren bize daha fazla mutsuzluk ve üzüntü verecektir. Basit bir mutluluk tılsımı ile düşük frekanstan anından çıkın ve enerjiniz hep yüksek olsun!

Evrende her şeyin bir frekansı vardır ve her şey bir titreşime sahiptir. Eğer düşük bir frekansta titreşiyorsanız kendi titreşiminize göre olan insanları, olayları, durumları çekersiniz. Eğer yüksek frekansta titreşiyorsanız çekim yasası size kendi frekansınızdaki şeyleri verecektir. Daha önce detaylı olarak bu konu hakkında konuşup önerilerde bulunduk. Şimdi de mutluluk tılsımı ile bir çalışma yapalım!

Bu tılsım ile hayatınıza mutluluk titreşimleri yayın. İhtiyacınız olan 2 küçük ametist parçası! Doğal taşlar belli frekansta titreşir ve biz de ametist taşı ile mutlu bir ruh haline geçeceğiz. Ametist; anksiyete, huzursuzluk, baş ağrıları gibi pek çok duruma iyi gelir. Ametist taşlarını bir miktar tuzlu suyun içerisine atın ve enerjilerini arındırın. Bu taşları kullanmak için sürekli yanınızda bulundurun.

Motivasyon kaybı yaşadığınızda, üzgün veya mutsuz olduğunuzda bu taşları kullanabilirsiniz. Böyle bir durumda taşlardan bir tanesini elinize alın ve tüm mutsuzluğunuzun parmaklarınızdan taşa aktığını hayal edin. Taşınız ile konuşun ve tüm o kötü ruh halinizi ona anlatın. Acılarınızı, mutsuzluğunuzu, üzüntünüzü, yoğunluğunuzu kısacası tüm duygu durumunuzu taşınıza aktarın. Olumlama cümlelerinden faydalanın: “Bütün olumsuzluklar bıraksın beni, neşe yayılsın, mutluluk sarsın çevremi,” tarzında tekerlemeler söyleyebilirsiniz. 

Bunu kendinizi tamamen arınmış hissedene kadar yapın. Daha sonra bu taşı tekrar kullanmak için arındırabilirsiniz. Diğer ametist taşını ise size pozitif enerji verecek şekilde kodlayın. Aynı cümleleri bu taş için de söyleyebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.