Kendi Ayağından Taco Yapan Adam!

Dikkat, bu olaydan sonra tacoya bakış açınız değişebilir.


12 Haziran 2018’de IncrediblyShinyShart adlı Reddit kullanıcısı ilginç bir iddada bulundu. Bu iddia kulağa hiç gerçekçi gelmese de paylaşımının altında birçok delil sunarak bu olayın gerçekleştiğini kanıtlamıştır. Olayın fotoğraflarına yer vermesek de bu durumdan rahatsız olabilecek okurlarımıza uyarıda bulunalım.

IncrediblyShinyShart'ın dediğine göre 2 yıl önce bir motorsiklet kazası geçirdikten sonra ayağı kurtarılmış fakat bir daha bu ayağı ile yürüyemeyeceği söylenmiştir. Bu durum karşısında neler hissettiğini söyleyemeyen IncrediblyShinyShart verdiği bir röportajda: "Böyle bir paylaşım benim için de zordu. Olayları sindirmeye çalıştım." diyerek yaşadığı duygularını bir nebze olsun aktarmaya çalışmıştır.

İşlevsiz ayağını aldırmaya karar veren IncrediblyShinyShart, birkaç döküman imzalayıp ayağın kendisinde kalmasını sağlamıştır. Ayağını aldığında başta ne yapacağı konusunda belirsiz olduğunu, en sonunda ise taco yapmaya karar verdiğini söylüyor. Yine aynı röportajda: "Kendi parçamın yine bana dönmesini istedim." diyerek neden bunu yaptığına dair gelen sorulara karşılık vermiştir.

En sonunda kendi ayağından taco yapmaya karar veren IncrediblyShinyShart, şef olan bir arkadaşından taco tarifi almıştır. Yakın arkadaşlarını davet eden IncrediblyShinyShart, kendi ayağından yapılan tacoyu arkadaşlarıyla beraber yemiştir. Kimi arkadaşlarının bu eti beğenmediğini, kimisinin çok beğendiğini, kimisinin çıkardığını ve kimisinin de normal bir ete benzettiğini aktarmıştır.

Bu yemek hayatını değiştirip yaşadığı hayatı taktir etmesini sağladığını aktaran IncrediblyShinyShart röportajda "Kendi ayağını yemek komik, garip ve ilginç bir hayata devam etme şekli," diyerek olayı özetliyor. Ayrıca bu olayın yaşadığı kazayı aşmasına büyük ölçüde yardım ettiğini de söylüyor.

Son olarak bir yıl önce yaptığı paylaşımında yeni bir şehre taşındığını, yeni bir işe girdiğini ve evlendiğini yazmıştır.

Kaynakça


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir