İsteklerine Kavuşmanı Sağlayacak Harika Bir Ritüel: Hayal Defteri!

Üç aşamalı bu ritüel ile dileklerine çok kısa bir zamanda ulaşacaksın. İşte hayal defteri nasıl hazırlanır ve detaylar!


Çekim yasası ile ilgili pek çok yöntem var. Bu yöntemlerin pek çoğunu da sizlere daha önceki yazılarımızda anlattık. Bütün bu ritüel ve yöntemlerin aslına baktığınızda amacın aynı olduğunu görürsünüz: Çekim yasasını çalıştırmak! Peki, nasıl oluyor bu? Çekim yasası nasıl çalışıyor?

Çekim yasası, diğer içeriklerimizden de bildiğiniz üzere benzer frekansta olan şeylerin birbirini çekmesidir. İsteyip bırakmak yeterli değil almaya hazır olmak ve o enerjiye bürünmek de gerekir. Bunu da en iyi yazarak yapabiliriz. Yazdığımızda el hafızamız ve beynimiz aynı anda bu yazıları kaydeder. Bilinçaltı, yaptığı şeyin önemini fark ettiğinde ise daha dikkat kesilir.

Hayal defteri nedir? Nasıl yapılır?

Hayal defteri, aslında bizim hayal ettiğimiz gerçeklikte yaşadıklarımızı yazacağımız bir defterdir. Fakat bunun bazı püf noktaları var. İçeriğin başlığında da dediğimiz gibi bu üç aşamalı ve bilinçaltımızı ikna edebileceğimiz bir yöntem. Bu yöntem için sıfırdan hiç kullanılmamış bir defteriniz olmalı. Günlük veya ajanda tarzı olabilir ya da sıradan bir defter tercih edebilirsiniz.

Defterinizin ilk sayfasına size iyi gelecek bir olumlama cümlesini yazabilir veya sembol çizebilirsiniz. Burada amaç defteri kişiselleştirmek! Defterin kapağı mümkünse sevdiğiniz bir renk olsun, değilse de kapağı kaplayabilirsiniz. Mümkün olduğunca kendi enerjinizi deftere akıtmanız gerekiyor.

Defter hazırsa şimdi sıra ritüelde!

Defterinize ilk olarak sadece 3 adet 3 farklı dileğinizi yazıyorsunuz. Buradaki püf noktalar şunlar: Niyet ediyorum formülüyle yazacaksınız. Örneğin, “Kırmızı bir araba almaya niyet ediyorum.” Üç farklı niyet cümlesini 3 gün boyunca sabah uyanır uyanmaz ve yatmadan önce 3’er defa yazmalısınız. Kısacası, niyetleriniz sırasıyla “a, b, c” olsun diyelim. Sabah 3 defa “a” dileğini, 3 defa “b” dileğini ve 3 defa “c” dileğini yazmalısınız. Bu işlemin aynısını gece uyumadan önce de yapmalısınız. Toplam 3 gün bunu yaptıktan sonra sıra ikinci aşamada!

Bu aşamada da sadece cümlenin formülü değişiyor. Cümlelerinizi yani niyet ettiklerinizi olumlama şeklinde ve şimdiki zamanda yazmalısınız. Örneğin, “Kırmızı bir araba alıyorum.” Bu şekilde 3’er defa sabah ve gece 3 gün boyunca yazıyorsunuz. Şimdi ikinci üç günün sonunda son aşamadayız.

Bu aşamada da niyetinizin sizin olduğunu yazmanız gerekiyor. “Kırmızı bir araba aldım.” örneği gibi 3 dileğinizi sabah ve gece 3’er defa olmak üzere 3 gün boyunca yazmalısınız. Burada 3 sayısının gücünden yararlanarak bilinçaltını ikna etmeye çalışıyoruz. Aşama aşama sahip olduğumuz dilekleri yazarken o dileklerin sizde uyandırdığı hislere odaklanmayı unutmayın. 9 günün ardından biraz ara vererek farklı dilekler için de bunu yapabilirsiniz!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.