Güneş Tutulmasının Ardından Burçları Neler Bekliyor?

Güneş tutulmasının burçlar üzerindeki etkilerini kısaca özetlediğimiz yazımıza hoş geldiniz. Hemen okumaya başlayabilirsiniz!


Uzayda olan olayların yeryüzündekileri etkilediği olaylardan biri olarak bilinen Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek? Yılın son ayına denk gelen bu olay hangi burçları etkisi altına alacak ve burçları neler bekliyor?

Toplamda 12 burcun tutulmanın etkilerini hissedecek olması burçlar ile ilgilenenlerin heyecanlandıran konular arasında yer almaktadır. Bu tutulmadan en çok Yay burcu olanlar etkileniyor. Bu da bu burçtaki kişilerini tutulma etkilerini araştırmasına sebep oluyor.

Şu anda astroloji tutkunlarının gözü kulağı yaşanılan Güneş tutulmasında! En belirgin değişimin sağlık alanında yaşanılacağının belirtilmesi üzerine sağlık gezegeni olan Venüs’ün tüm Ocak ayı boyunca Oğlak burcuna etki edeceği astrologlar tarafından bildiriliyor. Oğlak burcuna giren kişilerin sırt ve diz masajı yaptırmalarının olumlu sonuçlar almalarında önemli bir katkı olacağı da belirtilenler arasında yer almaktadır. 

Kozmik olaylar burçları nasıl etkileyecek?

Koç burçları için önümüzdeki ayın mutlu ve başarılı bir ay olması beklenenler arasında yer alıyor. Aşkın hassas dengelere oturması ve ilişkilerde ileriye gitmek yerine geriye gitme eğilimleri görülmesi muhtemel beklenenler arasında yer almaktadır. Koç burcu olan kişilerin finans yönünden yavaşlaması görülürken alım ve yatırım işlemlerinin geri planlara bırakılması tavsiye edilenler arasında yer almaktadır.

İlk altı burç nelerle karşılaşacak?

Boğa burcunun yöneticisi olan Venüs, 11 Ekim tarihinden bu yana sınırları dışında yer almaktaydı. Sağlık ve iş konularında rutin çevrelerinin dışına çıkan boğalar yeni iş arayışları ile gündeme gelebilirler. 7 Aralık sonrası her şeyin daha net olacağı boğalar için söylenenler arasında yer almaktadır. 

Bu ay aşk hayatlarında büyük bir değişim ile karşılaşacak olan İkizler burcu, yeni insanlar tanıyacak ve farklı ilişkilere yelken açacak gibi görünüyor. Güneş tutulmasından güçlü bir biçimde etkilenen burçlar arasında yer alan İkizler, vücutlarında oluşan kozmik enerjiye dair belirtiler hissedebilirler. 

İş ve para konusunda kazanımlarının artması beklenen burçlar arasında yer alan Yengeç burçları bu ayı bereketli bir biçimde kapatacaklar. Sağlık konusunda Yengeçlerin bu ay biraz daha dikkatli davranmaları gerekebilir. 

Aslan burçları bu ay çocuklarla ilgili konularda hassasiyet yaşayabilirler. Tutulmanın sona ermesi ile iyi sonuçlar ortaya çıkaracak.

Başak burçları ev ve aile ilgili konuları ele alacak gibi görünüyor. Bu konularda yaşanması muhtemel sorunların canınızı sıkmasına izin vermeyin.

Terazi burçları bu ay hukuki konularda sorunlar ile boğuşabilirler. Finans alanında önemli gelişmelerin yaşanması Teraziler için kaçınılmaz görünüyor.

Son altı burç neler yaşayacak?

Yakın zamanda doğum günlerini kutlayan Akrepler için çok fazla kozmik destek bulunuyor. Kariyer değişikliklerinin beklendiği burçlar arasında yer alan Akrep burçları, gelişmelerden pozitif sonuçlar ile ayrılacaklar.

Yay burçları bu ay sağlık yönünden oldukça şanslı olacaklar. Merkür ikinci para evine geçerek yayları mali konularda olumlu yönde etkisi altına alacak. 

Kovalar da bu ayı her yönüyle rahat geçecek gibi görünüyor. Önemli kariyer gelişmelerini yaşaması beklenen Kova burçları bu ayı kârlı bir biçimde kapatacaklar. 

Balık burcu kişiler, bu ay kardeşler ve kardeş figürleri ile ilgili konularda gelişmeler yaşayacak gibi görünüyor. Teknolojik ve felsefi alanlarda kendilerini gösterecek olan Balık burcu kişilerini romantik fırsatlar bekliyor. 

Oğlak burcu kişileri başarılı ve mutlu bir ay beklerken, aynı zamanda maddi ve manevi olarak güçlenecekleri bir ay Oğlak burçları ile birlikte olacak. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.