Evcil Hayvanlar İçin Kullanışlı 3 Teknolojik Ürün!

Evcil hayvanlar için kullanışlı 3 teknolojik ürün ve gelişen dünyada hayvanlar ile birlikte yaşamayı kolaylaştıran teknolojiyi sevdiren araçlar nelerdir?


Evcil hayvanlar günümüzde yaşam alanlarımızda birer dost olarak gördüğümüz ve onlara bağlandığımız canlılardır. Evcil hayvan denildiğinde akla birçok hayvan gelebilir. Kuş, kedi, köpek, kaplumbağa hatta yarasa besleyen insanlarla bile karşılaşabilirsiniz. Söz konusu evcil hayvanlar olduğunda duygu bağı kurabildiğiniz her hayvan sizin dostunuz olabilir. İşte, karşınızda evcil hayvanlar için kullanışlı 3 teknolojik ürün!

Hayatımızda bir yer edinen ve onların sorumluluğunu üstlendiğimiz evcil hayvanlar ile yaşamak konu olduğunda teknolojinin imkanlarını da aralamakta fayda var. Gelişen teknolojinin insan hayatında sunduğu imkanlardan bazıları da evcil hayvanlarımıza yönelik. Hazırsanız daha önce "Neden fark etmemişim!" diyeceğiniz evcil hayvanlar için kullanışlı 3 teknolojik ürün incelememize geçelim!

 1. 1 Akıllı mama kabı ile yemek saatini unutmaya son!


  Akıllı mama kabı, özellikle kedi ve köpeklerin yemek zamanlarını kaçıran ev sahipleri için teknolojinin mükemmel icatlarından biri. Evcil hayvanınızın mamasını makinenin deposuna aktarın ve gerekli zaman ayarlamalarını yapın.

  Akıllı mama kabı yemek saati geldiğinde mama kabına ayarladığınız kadar mamayı boşaltarak sizi sürekli “Köpeğimin mamasını vermiş miydim?” şüphesinden kurtarabilir. Üstelik akıllı mama kaplarının kameralı ve haznede mama bittiğinde uyaran versiyonları da mevcut.

  Siz  de teknolojinin hızına yetişmekte güçlük çekenlerdenseniz akıllı mama kabı ürünlerini bir değerlendirin. Evde yemek saati sorunsalı yaşamadan evcil hayvanınız ile güzel zaman geçirmenin tadını çıkarın. Üstelik evde olmadığınızda köpeğinizin aç kalmasını dert etmeden.

 2. 2 Robot süpürge ile sürekli dökülen tüylerden kurtulun!


  Robot süpürgeler günden güne daha da popüler hale gelen ve insanlar tarafından sürekli satın alınan teknolojik ev yardımcılarından biridir. Evlerin temizlenmesi gerektiğinde alanların hijyenik tutulması, günümüzde insanların zaman bulmakta güçlük çektiği şeylerden biri olabiliyor.

  Robot süpürgeler yaşam alanlarını tarayan ve hiçbir yere çarpmadan her yeri süpürüp silebilen ev yardımcılarıdır. Robot süpürgelerin en çok tercih edildiği alanlar ise evcil hayvan barındıran evler. Evcil hayvan sahiplerinin sık yaşadıkları sorunlardan biri de evin sürekli dağılması ve her yerden çıkan tüylerdir.

  Sürekli evcil hayvanınızın peşinde tüy toplamaktan yorulduysanız eve bir robot süpürge edinmenin vakti gelmiş olabilir. Robot süpürgeler birçok farklı marka ve model seçeneği ile kullanıcı deneyimine sunuluyor. Satın alırken evcil hayvanlar için en uygun seçenekleri değerlendirerek evdeki karmaşayı bir nebze de olsa dindirebilirsiniz.

 3. 3 Akıllı tasmalar ile evcil hayvanınızın nerede olduğunu görün!


  Akıllı tasmalar, günümüzde evcil hayvanların kaybolmadan gönüllerince eğlenebilmelerini mümkün kılan araçlardan biridir. Akıllı tasmalar içerisinde bulunan takip cihazı ile mobil cihazınıza indireceğiniz basit bir uygulama yardımı ile yer tespiti yapmak çok kolay.

  Evcil hayvanınızın gün içerisinde dışarı çıkması sizi rahatsız ediyorsa takip cihazı bulunan bir akıllı tasma ile bu sorunu kökten çözebilirsiniz. Bu uygulama hem hayvanlarınıza ihtiyaç duydukları özgürlüğü sunarken hem de güvende olduklarından emin olmanıza imkan tanıyacaktır.

  Akıllı tasmalar birçok farklı model ve özellik seçeneği ile kullanıcı deneyimine sunuluyor. Evcil hayvanın belirlediğiniz mesafeden çıkması ve evden uzaklaşması halinde uyaran akılla tasmalar bile mevcut.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir