En İyi Fotoğraf Çekme Uygulamaları!

Sizler için en iyi fotoğraf çekme uygulamalarını derledik! İşte en iyi fotoğraf çekme uygulamaları!


Birbirinden güzel fotoğraf çekme uygulamalarının var olduğunu ve onlarla birlikte daha güzel fotoğraflar çekebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte, kullanıcıların deneyimine sunulmuş en iyi fotoğraf çekme uygulamaları!

 1. 1 VSCO


  Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilen bir kamera uygulaması olan VSCO, sınırsız sayıda ve fotoğraf konusunda oldukça kaliteli özelliklere sahiptir. VSCO uygulamasının arayüzü her ne kadar çok sade de olsa fotoğrafınızı en kaliteli şekilde düzenleyebileceğiniz standartların tümüne sahiptir. Uygulamada, ISO pozlama değerlerini manuel olarak ayarlayabilir ve RAW modunda çekim yapabilirsiniz. Uygulama ile çekmiş olduğunuz birbirinden güzel fotoğrafları isterseniz ekstra olarak düzenleyebilir ve isterseniz de direkt olarak çeltiğiniz gibi dilediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz.

 2. 2 ProShot


  En iyi fotoğraf çekme uygulamalarına bir diğer örneğimiz olan ProShot uygulaması, bir önceki uygulamamız ile eşit kalitede olup, ücretli olarak kullanıma açıktır. Bir DSLR fotoğraf makinesine bulunan özelliklerin hemen hepsi ProShot uygulamasının ara yüzünde de yer alır. Ayrıca uygulamanın manuel ve otomatik çekim seçenekleri de mevcut. ProShot uygulaması ile çektiğiniz ve anı ölümsüzleştirdiğiniz o harika fotoğraflar, cihazınıza RAW formatında kaydedilir.

 3. 3 Photoshop Camera


  Aynı zamanda içeriğinde bir fotoğraf düzenleme kısmı da bulunan Photoshop Camera uygulaması, her ne kadar bir Adobe Photoshop programı kadar gelişmiş olmasa da yine oldukça ideal bir kalite seviyesine sahiptir. Ancak bu uygulamanın üst düzey gelişmiş özelliklerinden faydalanmak isterseniz ücretli üyelik satın almanız gerekir.

 4. 4 Procam X


  En iyi kamera uygulamalarından biri olan Procam X uygulaması, seri çekim ve odaklama gibi hassas özellikleri de kullanıcıların deneyimine sunmakta. Çektiğiniz fotoğraflar, telefonunuza RAW desteği ile kaydoluyor. Yine, Procam X uygulamasının gelişmiş versiyonunu kullanmak için de ücretli üyelik satın almanız gerekmekte.

 5. 5 Adobe Lightroom


  Bir kamera uygulamasından ziyade daha çok bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Adobe Lightroom, Adobe’nin en çok bilinen ve kullanılan uygulamalarından biridir. Ve aynı zamanda uygulamanın kamera özelliğinin de olmasıyla birlikte, uygulama üzerinden çekmiş olduğunuz resimleri anlık olarak düzenleme kısmına atabilir ve ayarlama yapabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir