En İyi Elektrikli Şömine Modelleri!

Evinize otantik bir görüntü katmak mı istiyorsunuz? Bunu şömineyle yapmak isterseniz sizlere uygun elektrikli şömineler bulunuyor. Hemen bakıp seçin!


En iyi elektrikli şömine modelleri listemizi hazırladık. Kış mevsimi geldi ve artık ısınmaya ihtiyacımız var. Ancak birçok kişi evininin dekorasyonunu kış konseptine uygun hale getirmeye çalışıyor. Tabi böyle bir konseptte vazgeçilmez ürün şöminelerdir. Siz de hem dekorasyon amacıyla, hem de ısınmak amacıyla şömine arayışına girdiyseniz doğru konudasınız. Çünkü sizler için elektrikli şömineleri araştırdık.

En iyi elektrikli şömine modelleri listemizde birbirinden iyi ve kaliteli şömineleri görebileceksiniz. Ayrıca şöminelerin özelliklerini ve size sağlayacağı faydaları da öğrenmiş olacaksınız. Hemen bir elektrikli şömine almayı planlıyorsanız bu ürünlere bakmadan kararınızı vermeyin. Daha sonrasında pişman olabilirsiniz. Hatta birçok şömine arızasıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sorunları yaşamamak için elektrikli modellere göz atın.

Elektrikli şöminede en iyi marka!

Şömineler birden fazla modelde karşımıza çıkmaktadır. Sadece ev dekorasyonu için kullanılan yapay şömine modelleri bulunmaktadır. Özellikle bir dağ evi ya da kış bahçeniz varsa bu tarz şömineler estetik duruş sağlayacaktır. Ayrıca taş şömineler de vardır. Taş şömine fiyatları diğer modellere kıyasla daha yüksek miktardan satıcılara ulaşmaktadır. Aşağıda sizlere en iyi elektrikli şömine modellerini sunduk.

 1. 1 DLC 1113S elektrikli şömine


  Koçtaş elektrikli şömine modelleri arasında da yer alan bu marka uzaktan kumandalı sistemle çalışmaktadır. Şömineyi zevkinize ve mobilyalarınıza uyum sağlayacak şekilde boyayabilirsiniz. Ardından televizyonunuzu koymak için bir ünite şeklinde değerlendirebilirsiniz. 1800 Watt güce sahiptir.

 2. 2 Tek-Tes Plazma elektrikli şömine


  1800 Watt gücüyle uzaktan kumanda uyumlu şekilde çalışmaktadır. Diğer modellerle kıyaslandığında kasası bulunduğundan dolayı avantajlıdır. Ancak kurulum noktasında ilk modele nazaran zorluklar çıkarmaktadır.

 3. 3 DLC WF2613L Deko elektrikli şömine


  DLC’nin farklı bir ürünü listemize 3. Sıradan giriş yapıyor. Ürünün ısı performansı diğer ürünlere göre yüksektir. Bu da daha iyi ısınmaya imkan sağlamaktadır. Listeyi incelerken aklınıza Elektrikli şömine ne kadar elektrik harcar şeklinde bir soru takıldıysa açıklayalım. Eğer estetik amacıyla yapay şekilde kullanacaksanız sizi çok zarar uğratmaz. Ancak ısı performansı yüksek olan şömineleri alarak elektrikten tasarruf edebilirsiniz.

 4. 4 Alaz Efekt elektrikli şömine


  Ses efekti verdiğinden dolayı bu ürün en dikkat çekenler arasında yer alıyor. Ancak fiyatı diğer ürünlere göre her zaman üst seviyededir. Eğer daha uygun fiyata bu ürünü almak isterseniz 2. el elektrikli şömine satan yerlerden markanın 2. Elini bulabilirsiniz.

 5. 5 Boge 60 BIF elektrikli şömine


  Dikdörtgen bir şekle sahip olan bu model yine pahalı ürünler arasındadır. Ancak elindeki Boge marka elektrikli şöminesini satmak isteyenler olabilir. Elektrikli şömine – Letgo aramasını yaparak uygun fiyatlı halini bulabilirsiniz.

  En iyi elektrikli şömine modelleri listemizde size hitap eden ürün hangisi?


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir