×
Deprem Yardım

Eğlenceli Bir Kötü Şansı İyi Şansa Çevirme Ritüeli!

“Hayat sana limon veriyorsa sen de onlarla limonata yap” bu sözden yola çıkarak bilinçaltınızı ikna edin. İyi şansı kendinize çekin!


Bilinçaltının çalışma şekli oldukça gariptir. Bu sebepler tonlarca çekim yasası ritüeli yapılır, bazıları hemen sonuç verir bazılarının sonuç vermesi ise uzun sürer. Bunun sebebi de bilinçaltının yapılan işi kabullenmesi, o frekansa geçmesidir. Deneye deneye keşfedilen bu yöntemlerden bilinçaltınıza uygun ve bilinçaltınızı uyaran yöntemleri bulabilirsiniz. Bazıları sadece niyet eder ve çekim yasası hızla çalışır, bazıları ise bilinçaltını harekete geçirmek için bazı araçlardan faydalanır.

İşte bu araçlar aslında birer semboldür. Semboller, uzun yıllardır kolektif bilincin ürünü olarak karşımıza çıkar. Belli semboller her toplumda neredeyse aynı anlama gelir, yüzlerce, on binlerce, milyonlarca insan bu sembollere aynı frekansı gönderir. Bu sebeple o sembol artık o frekansı kabul eder. Atasözleri, deyimler, özlü sözler bunlar da aslında tam olarak böyledir.

Kendi limonatanı yap!

Her zaman duyarız kötü şansı iyi şansa çevirmek için herkes bu sözü kullanır. Motivasyon kaynağı olabiliyor bu söz! “Hayat sana limon verdiyse onlardan limonata yap!” İşte bu ritüelde bu sözün gücünü, bilinçaltımızda yarattığı düşünceyi kullanacağız. Limonlarımızdan harika bir iyi şans limonatası yapacağız!

Herhangi bir konuda şansa ihtiyacınız var diyelim. O konuyu düşünün ve elinizdeki limonlara bakın. O sizin şans potansiyeliniz! Şimdi siz o limonların deyim yerindeyse “suyunu çıkararak” harika bir limonata yapacaksınız. Limon kabuklarını kurutmayı unutmayın! Limonları sıktıktan sonra kendi limonata tarzınıza uygun diğer malzemeleri koyabilirsiniz. Limonatanızı “Kötü şans gitti, iyi şansa dönüştü. Hayatımdaki şans potansiyelini kullanmaya açığım. Şansı kendime çekiyorum. İyi şansla bütünleşiyorum.” diyerek saat yönünde karıştırın. 

Bu sözleri üç kere tekrar edin. Ve unutmayın saat yönünde karıştırmalısınız. Bir kerede bitirmek zorunda değilsiniz. İsterseniz bir iki gün boyunca limonatayı her içtiğinizde bu sözleri içmeden önce tekrarlayıp içebilirsiniz! Kuruttuğunuz limon kabuklarının sizin şanslı olduğunuzu hatırlatacağını unutmayın ve ister odanıza ister çantanıza birer parça ekleyin. Kalanını ise farklı alanlarda yemeklerinizde veya içeceklerinizde kullanabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir