Dolunay Ritüeli: Evinizi Negatif Enerjiden Kurtarın!

Evinizin enerjisini temizlemek bir nevi ruhunuzu temizlemektir.


En huzurlu ve en güvenli hissettiğimiz yer hiç şüphesiz evimizdir. Enerjimizi en çok etkileyen, enerjimizden en çok etkilenen yer de evimizdir. Bazen evde huzursuz hissedebilir, içiniz sıkılabilir veya modunuz düşük olabilir. Bunun sebebi ise evinizin enerjisinin düşmesi ve yenilenmeye ihtiyacının olmasıdır. İşte evinizdeki negatif enerjiden kurtulmanıza yardımcı olacak küçük bir ritüel ve birkaç öneri:

Bu ritüel için ihtiyacınız olan tek şey adaçayı! Her ritüelde önce bedenimizi sonra ruhumuzu temizlediğimiz gibi bu ritüelde de önce evimizi temizliyoruz. Dağınıklığı ve kargaşayı toplamak önemli!

Evinizdeki pencereleri ve kapıları açın ve adaçayını yakın. Burada mümkünse hazır tütsü kullanmak yerine doğal adaçayı bitkisini tütsü olarak kullanmalısınız. Yaktığınız adaçayını tüm evin içinde gezdirirken ortamdaki karanlık enerjinin yerine beyaz ışıkla ve pozitif enerjinin dolduğuna niyet edin. Adaçayının dumanının evinizde koruyucu bir kalkan oluşturduğunu ve negatif enerjiyi kovduğunu hayal etmeye devam edin. Tüm odalar bittikten sonra kalan külleri evinizin dışına atmayı ihmal etmeyin. Bu ritüeli sadece dolunayda değil istediğiniz zaman da yapabilirsiniz!Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir