Dilekleri Gerçekleştiren Mükemmel Bir Ritüel: Su Ritüeli

Su ritüeliyle çekim yasasını harekete geçir!


Ritüel serimizin yeni durağı çok basit ve her an yapılabilecek kolay bir ritüel olan “Su Ritüeli”… Tek bir malzemeye ihtiyacımız var: Bir cam bardağı dolusu su. Yapılışına geçmeden önce birkaç püf noktası vermemiz faydalı olacaktır:

-Her ritüelde olduğu gibi kendinizi en pozitif ve en iyi hissettiğiniz anda bu ritüeli yapmanız size daha büyük bir etki sağlayacaktır.

-Ritüelden hemen önce zihninizi boşaltıp sizi mutlu eden birkaç anıya odaklanmanız enerjinizi yükseltecektir.

-Mümkünse plastik bardak yerine cam veya kağıt bardak tercih edin.

-Unutmayın, ritüellerde doğru yanlış yoktur. Sezgilerinize güvenin.

-Tek bir dileğe odaklanmanız enerjinin dağılmamasını sağlar. 

Şimdi uygulamaya geçiyoruz!

İlk olarak içi su dolu bardağı iki elinizle kalbinize yakın olacak şekilde tutun. Suya bakın ve onun güzelliğini görün. Daha sonra tek bir niyetinizi kısa ve basit cümlelerle dile getirin. İsterseniz “...niyet ediyorum.” veya “... oluyor.” gibi kalıplar kullanabilirsiniz. Örneğin “Bolluk ve bereket içinde yaşamaya niyet ediyorum. Para kanallarımı açmaya niyet ediyorum.” veya “Ruh eşim hayatıma giriyor.” gibi… 

Birkaç dakika niyetinizi suya söyleyerek ve odaklanarak hayal edin. Ardından iki elinizle tuttuğunuz suyu için. İçtiğiniz her yudumun sizi niyetinize kavuşturduğuna inananın. Suyu içerken o niyetinizin gerçek olduğuna, o anda yaşadığınıza inanın. Bunu 3 gün boyunca yatmadan önce veya sabah uyanır uyanmaz yapabilirsiniz. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
2
Komik
Tatlış Tatlış
8
Tatlış
Sinirli Sinirli
2
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir