Çekim Yasası ile Ruh Eşini Çağırma Ritüeli!

“İste, inan ve serbest bırak…”


Ritüeller serimize devam ederken bu defa hayalindeki aşkı, ruh eşini bulmak isteyenleri düşündük. Çekim yasası ile ufacık bir çalışma yaparak ruh eşinizi kendinize ve hayatınıza çekebilirsiniz.

Yazmayı seven, hayal gücünün ucu bucağı olmayan biriyseniz bu ritüeli yaparken oldukça eğleneceksiniz, şimdiden söylemesi! Yazmak çekim yasası için şart değil ancak ne derler bilirsiniz: “Söz uçar, yazı kalır.”

Güzel bir çay veya kahve eşliğinde en sevdiğiniz defterinizi (hatta mümkünse çekim yasası için özel bir defter tutun) alıp ritüele başlayabilirsiniz. Gül, lavanta kokulu bir oda parfümü veya tütsü ile odanıza aşk kokusunu getirebilirsiniz. Yapmanız gereken ruh eşinizle ilgili istediğiniz mutlu bir anı yazmak! Püf noktaları ise şunlar:

Hayalinizdeki insanın fiziksel ve daha çok karakter özelliklerini yazın. Onda olmasını istediğiniz özellikleri ekleyin. Bunu Sims karakteri oluşturmak gibi düşünebilirsiniz. “İkimiz de sanat aşığıyız bu nedenle onunla yapmayı en sevdiğimiz şeylerden biri sergilere gitmek…”, “Onunla birlikte yemek yapmaktan inanılmaz bir keyif alıyorum.” gibi kendinize özel cümleler kurabilir veya “Bana küçük sürprizler yapmasına bayılıyorum,” tarzında duygularınızı belirten cümleler yazabilirsiniz. İstediğiniz her şeyi yazın! Yazarken hayal edin ve o andaki duygularınıza odaklanın. Size gerçekten güzel bir sürpriz yaptığında hissedeceğiniz duyguya girin. Duygularınızı kağıda dökün.

Üstteki paragrafı giriş kısmı olarak düşünebilirsiniz. Devamında ise onunla birlikte geçirmek istediğiniz bir anıyı senaryolaştırıp detaylıca yazın. Duygularınızı, ortamı, ortamdaki kokuları, renkleri, sesleri… Yazdıktan sonra bunun üstüne düşünmeyin. Şüphe etmeyin ve sadece inanın. En önemlisi ise unutmayın ki gerçek aşk, siz kendinizi sevmeye başladığınızda size gelir. Önce kendinizin ruh eşi olun ve en saf sevginizi kendinize verin. 


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
3
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

Yorum