Bir Çekim Yasası Pratiği: Hayal Panosu

Hayallerini hedeflere, daha sonra gerçeğe dönüştürmende sana çekim yasası yardımcı olacak!


Bugün size çekim yasasını eğlenceli bir şekilde pratiğe dökmenizi sağlayacak bir yöntemden bahsedeceğiz. Tek yapmanız gereken birkaç fotoğraf kullanarak ufak bir pano hazırlamak! Eğer çekim yasasının ne olduğunu bilmiyorsanız çekim yasası ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Peki bu hayal ya da vizyon panosu ne işe yarayacak? Vizyon panosu sayesinde isteklerinizi sürekli görecek ve onların enerjileriyle uyumlu hale geleceksiniz. Ayrıca bu görseller dileğinizi hayal etmenizi daha kolaylaştıracaktır. Kısacası bu panoyla görsel bir hikaye yaratmış olacaksınız. Öte yandan vizyon panosu harika bir motivasyon kaynağıdır. 

Dileklerinizi en çok yansıtan fotoğrafları ister dergilerden ister internetten bulup çıkarttıktan sonra bunları panoya yapıştırabilirsiniz. Örnek verecek olursak niyetiniz aşk ise çift fotoğrafları ve çiftlerin yaptığı ya da partnerinizle birlikte yapmak istediğiniz aktivitelerin fotoğraflarını bularak bu panoya yapıştırabilirsiniz. Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak istiyorsanız bu tarz fotoğraflar bulabilirsiniz. Hayallerinizi görselleştirecek her şey bu panoda olabilir. Kendiniz istediğiniz kadar kişiselleştirebilir, eklemeler yapabilirsiniz. Eklediğiniz her görselin hayalden gerçeğe dönüştüğüne hatta bunların sizin anılarınız olduğunu bile düşünebilirsiniz. Düşünce yönteminiz her ne olursa olsun çekim yasasına güvenin ve inanın. Son olarak ise panonuzu odanıza veya sürekli görebileceğiniz bir yere asabilirsiniz.

Alternatif çözümler:

  • Pano yerine defter de kullanabilirsiniz. 
  • Bilgisayar veya telefonunuzda bir albüm kurarak da bunu yapabilirsiniz.
  • Pinterest gibi sitelerden faydalanarak hayalinizi yansıtan resimler bulabilirsiniz.

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum