Babalar Günü İçin Hediye Fikirleri!

Babalar gününde neler alınır? İşte babalar günü için hediye fikirleri ve detayları!


Babalar gününün yaklaşmış olduğu şu günlerde, ailesi ve yakınları olarak kendilerine en uygun hediyeyi alma uğraşına gireriz. Ve aldığımız hediye hem babalarımızın hoşuna gitmeli ve hem de ihtiyaçlarının olduğu seçenekler arasında yer almalıdır. İşte, sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi babalar günü hediyeleri!

 1. 1 Saat


  Bir erkeğin dış görünüşünü daha şık bir hale getiren ve ona imaj katan aksesuarlardan biri de saatlerdir. Teknoloji ile arası iyi olan babalara akıllı saat alarak onları bu anlamlı günlerinde mutlu edebilirsiniz. Veya da teknoloji ile pek alakası olmayan babalar için de klasik görünümlü olup dekorasyon açısından şık duran modelleri tercih edebilirsiniz.

 2. 2 Gömlek


  Babalar günü hem yaz mevsimlerine denk gelmekte ve hem de sonrasında Kurban Bayramı dönemi başlamaktadır. Alacağınız güzel bir gömlek ile hem babalarımıza iyi bir hediye seçmiş ve hem de yaklaşan Kurban Bayramı döneminde onlara ideal bir kıyafet seçeceği sunmuş olursunuz.

 3. 3 Parfüm


  Bazı babalar, parfüm tarzı ürünleri kullanır ancak gidip de bizzat kendileri için bu alanda alışveriş yapmazlar. Bu, aslında babaların fedakarlık durumlarından kalma bir alışkanlık olmakla birlikte, çocukları olduktan sonra giderek azalttıkları bir alışkanlıktır. Bu babalar gününde ise seçeceğiniz güzel bir parfüm modelini kendilerine hediye edebilir ve mutluluklarını sağlayabilirsiniz.

 4. 4 Cep telefonu


  Her ne kadar son zamanlarda iyice zamlanmış olsa da bu babalar gününde alacağınız hediye için kesenin ağzını biraz açmak isterseniz, cep telefonu ideal bir seçenek olacaktır. Özellikle de büyük markaların babalar gününde yapacağı kampanyaları takip edebilir ve indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. 

 5. 5 Tıraş Seti


  Bazı babalar, çalışmış oldukları iş dolayısıyla düzenli olarak tıraş olurlar. Ve onlara bu özel günlerinde iyi bir tıraş seti hediye ederek hem mutlu etmiş, hem isabetli bir hediye almış ve hem de ihtiyaçlarını gidermiş olursunuz.

 6. 6 Cüzdan


  Dikkat ederseniz özellikle de 50’li yaşları geçmiş babaların cüzdanları biraz eski modellerden biridir. Babalar gününe henüz bir haftayı aşkın süre varken, güzel ve kullanışlı bir cüzdan seçerek kendilerine hediye edebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir