Ayna Ritüeli İle Dileğine Kavuş!

Ayna yöntemiyle kendi gerçekliğini değiştir ve dileğine kavuşan versiyonuna dönüş! İşte ayna kullanarak çekim yasasını nasıl çalıştıracağına dair detaylar...


Çekim yasasını günlük hayatımızda benimseyip kullanmamız onu daha iyi anlamamıza ve hayatı daha iyi yaşamamıza yardımcı olur. Ancak bilinçaltımız biz bazı şeyleri ne kadar istesek de bize bahaneler veya engeller çıkartarak bu isteklerimiz önünde blokaj oluşturur. Bu da enerjinin yayınlamasını ve dilediğimiz şey ile aynı frekansta titreşmemize engel olur.

Bilinçaltınız ile iletişime geçerek önünüzdeki engelleri kaldırabilirsiniz. Bunu yapmanın çok farklı yolları vardır. Bu yöntemde ise ayna kullanacağız. Mümkünse bir boy aynası olması ancak yoksa da el aynası iş görecektir. Öncesinde neden ayna sorusunu yanıtlayalım. Sembollerin anlamını bilirsek uyguladığımız yöntemler daha iyi sonuç verecektir.

Aynalar, eski zamanlardan beri çeşitli anlamlara gelir. Bazı medeniyetler için başka evrenlerden haber alma, bilgi aktarma gibi anlamlarındayken bazı yerlerde ise aynaların farklı enerji portallarına açılan bir kapı olduğu bahsedilir. Bizim için en önemli olan ise kendi iç sesimizle en derindeki benliğimizle iletişim kurmamızı sağlamasıdır.

Yapacağımız yönteme gelecek olursak bir aynaya ihtiyacımız var. Daha sonrasında bu uygulamayı günde iki defa yapmamız gerekiyor. İlk olarak sabah aynanın karşısına geçip gözlerinizin içine bakın. Bu uygulamadan önce duş almayı ve temiz gözükmeniz gerektiğini unutmayın. Bir iki dakika boyunca aynadaki yansımanızı inceleyin. Gözlerinizin içine bakın. Sonrasında ise önce kendinize teşekkür edin. Ardından da o an içinizden nasıl geliyorsa kendinizle konuşun. 10 dakika boyunca kendinizle konuşun kendinizi ne kadar sevdiğinizi dile getirin. İstediğiniz tüm her şeye nasıl ulaşabildiğinizden bahsedin. Aynadaki yansımanıza gülümseyin.

Sabah bu çalışmayı yaptıktan sonra akşam ise bu defa tekrar aynadaki kendinize bakın. Gözlerinizin içine bakın ve bugün dileğinizin gerçek olduğunu nasıl hissettiğinizi sorun kendinize. Yani gün içerisinde niyetinizin, dileğinizin her ne ise onun gerçek olduğunu ve aynadaki yansımanızın istediği her şeye sahip olduğunu hayal edin. Gülümseyin ve bunu hak ettiğinizi söyleyin. Bu çalışmayı 7 gün boyunca yapabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.