Aura Nasıl Görünür? Aura Görme Yöntemleri!

Bedenimizi saran enerji giysisi aura nasıl görünür? Aura görme yöntemleri nelerdir? İşte auranızı görmenizi sağlayacak yöntemler!


Aura; canlı veya cansız her varlığın etrafını saran, ondan yayılan enerji giysisi, ışık bedenidir. Auramız duygu durumumuza göre değişebileceği gibi etraftaki enerjiye göre de değişebilir. Bu nesneler için de böyledir. Aura tek bir katmandan oluşmaz. Auranın birkaç katmanı vardır. Bu içerikte aura nasıl görünür, aurayı görme yöntemleri nelerdir gibi soruların yanıtını vereceğiz.

Aura görmek biraz dikkat ile görülmesi kolay olan bir olgudur. Başlangıç seviyesindeyseniz bile kendi auranızı görebilirsiniz. Ancak her bireyin enerjisi farklı olduğundan sizin için aura görmek biraz uğraştırıcı olsa da vazgeçmeyin! Düzenli pratikler ile auranızı görebilirsiniz. Ortalama birkaç hafta düzenli çalışma sonucunda auranızı net olarak görmeniz mümkündür. Kendinizi geliştirdikçe başkalarının, cisimlerin ve hayvanların auralarını da görebilirsiniz.

Meditasyon ile aura görme yöntemi:

Meditasyona başlamadan önce auranızı görmek istediğiniz kısmı seçin. Aura görmek için öncelikle eller tercih edilir. Rahat ve kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği bir yere geçin. Ortam ışığının hafif loş olması daha iyidir. Gözlerinizi kapatın. İlk olarak yavaş ve derin birkaç nefes alın. Vücudunuza odaklanın.

Bedeninizin etrafını saran bir enerji tabakası hayal edin. Gittikçe netleştiğini ve yoğunluğunun arttığını hissedin. Gözlerinizi açın ve şimdi ellerinize odaklanın. Ellerinizdeki enerji tabakasını hissedin ve görmeye çalışın. Bu enerjinin renklenmesine izin verin. Kendinizi herhangi bir renge şartlamayın, rengi görmeye çalışın. Başlangıç seviyesindekiler için bu anlık bir dalgalanma şeklinde kendini gösterir. Pratik yaptıkça daha iyiye gidecek ve netleşecektir.

Ayna ile aura görme yöntemi:

Bu yöntemi, ortalama 5-10 dakika yapmanız yeterlidir. Bu yöntem için loş ışıkta ayna karşısında olmanı gerekmektedir. Rahat bir ortamda ayna karşısına geçin. Gözlerinizi kapatın ve derin nefes alın. Daha sonra gözlerinizi açın. Aynadaki yansımanıza bakarak bedeninizi saran enerji tabakasını görmeye çalışın. Zamanla o tabakanın renklenmeye başladığını hayal edin. Bunu yaparken aynadan 30-35 cm uzakta durmanızda fayda var. İlk denemede olmazsa bile sabredin. Düzenli olarak bu yöntemi uyguladığınızda kendi auranızı görebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir