Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Siz de etkili bir astral seyahat yapmak ister misiniz? Bu yazımızda astral seyahat yapmanın yollarını sizler için listeledik!


Son yılların en çok merak uyandıran konularından birisi de astral seyahat konusudur. Astral seyahat ruhun bedeni terk etme sürecidir. Kişiler bulundukları bedenlerinden çıkarak başka bir boyuta geçiş yapar. Astral seyahat uzmanlık gerektirirken boyutlar arası geçiş anlamına geldiği için de oldukça tehlikeli bir işlemdir. Astral seyahat doğru şekilde yapılmazsa kişiler gittikleri boyuttan geri dönemeyerek o boyuta mahkum olurlar.

Yalnız kalın!

Astral seyahat yapacağınız zaman mutlaka tek başınıza olmanız gerekir. Bu işlem sırasında hiç kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olun. Astral seyahat, geceleri tercih edilen bir işlem olsa da gündüzleri yapılması daha etkilidir. Astral seyahat için gündüz uyandıktan sonra çalışmak bu süreci daha da hızlandırır.

Seyahatinizi yapmadan önce mutlaka rahat bir ortam seçmeniz gerekiyor. Kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği bir ortamın olması çok önemlidir. Kendinizi en rahat hissettiğiniz zamanda seyahatinizi gerçekleştirin. Astral seyahat yapmadan önce rahatlama meditasyonları yapılması, süreci hızlandırır. Astral seyahat yapacağınız odanın kapısını kilitlemeyi unutmayın. Böylelikle dışarıdan gelecek olan rahatsız edilmelere karşı korunabilirsiniz. Ortam güvenliğinizden emin olduktan sonra artık işlemlere başlayabilirsiniz.

Doğru uzanma şekli önemli!

Astral seyahatin gerçekleşmesinde yatağa uzanma şeklide oldukça önemli bir süreçtir. Yatağınıza mutlaka sırt üstü uzanmalısınız. Birçok kişi günümüzde yüz üstü uzanarak astral seyahat yapmaya çalışıyor. Fakat bu yöntem hiçbir şekilde verimli değildir. Bu yöntemle yapılan seyahatlerin %70’i başarısız oluyor. Sırt üstü uzanarak yapılan astral seyahat yöntemi %85 oranında başarıyla sonuçlanıyor.

Yatağınıza sırt üstü uzandıktan sonra yapmanız gereken işlem gözlerinizi kapatmaktır. Gözlerinizi kapattıktan sonra, kendinizi boşlukta hayal ederek tüm vücudunuzun enerji akışını serbest bırakın. Bu yöntem ile vücudunuz saniyeler içerisinde gevşeyecektir. Gözleriniz kapalıyken bedeninizin ruhunuzdan ayrıldığını hayal edin. Bedeniniz aşağıda, siz ise yukarıdasınız. Bu düşünceyi sürekli olarak hayal edip zihninizde canlandırın ve gevşemeyi hissedin.

Asla korkmayın!

Astral seyahat esnasında kalbin ritmi hızlanır. Dolayısıyla kişiler bu süreçte korkarak seyahatten vazgeçebilir. Ancak kalp hızının artması, astral seyahat sürecinin başarılı bir şekilde işlediğinin habercisidir. Bu süreçte korkmayarak sabırla ve güvenle sürece devam etmelisiniz. Bir süre sonra ruhunuzun, ayak parmaklarınızdan ayrılmasını hissedeceksiniz. Böylece bu işlem ile seyahatiniz başarıyla tamamlanmış olacak. Artık siz yukarıda, bedeniniz ise uyur vaziyette aşağıdadır.

İlk astral seyahat sürecinde bulunduğunuz odadan hiçbir şekilde ayrılmayın. Bulunduğunuz odanın etrafında dönerek ilk deneyiminizi keşfedin. Bu süreçte diğer boyutlardaki varlıkların cismini görebilir ve seslerini duyabilirsiniz. İlk deneyiminiz olduğu için hissettiğiniz şeylerden korkmanız oldukça normaldir. Ancak unutmamanız gerekir ki diğer boyuttaki varlıklar sizlere hiçbir şekilde zarar veremez. İlk deneyim astral seyahatinizi sonlandırmak için yatakta uyuyan bedeninizin içine girmeniz yeterlidir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
1
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir