Alarm Kurarak Kendini Dönüştür ve Çekim Yasasının Uzmanı Ol!

Çekim yasasının uzmanı olmak ve her istediğine kolayca kavuşmak ister misin? O halde alarmını kur!


Zihnimizden geçen her düşünce evrende dönüp durur ve bir şekilde bizi bulur. Benzerin benzeri çektiği çekim yasası da benzer düşüncelerin birbirini çekmesini anlatır. Çekim yasasını kullanmak aslında çok kolaydır. Çünkü çekim yasası her zaman çalışır. Yapmanız gereken bilinçaltı blokajlarınızı dönüştürmek ve niyetinizi diledikten sonra evrene güvenmek! Akışta kalmak için ilk önce niyetlerinizin önünde duran bilinçaltı engellerinizi ortan kaldırmalısınız.

Kendini dönüştürmenin en eğlenceli ve kolay yolu!

“Çekim yasasını çalıştıramıyorum”, “Ben hep kötü şeyler yaşıyorum”, “İstediğim hiçbir şey olmuyor” diye düşünmek bile çekim yasasını çalıştırmaktır. Siz bu cümleleri söylediğinizde evren size bu cümlelerinizi onaylamak için olaylar yaşatır. Çünkü siz, kötü şeyler yaşadığınıza ve istediğiniz hiçbir şeyin olmayacağına inanıyor ve bunu bu inançla dile getiriyorsunuz. Bunların başınıza gelmesi de sizin sözlerinizdir. Bunu değiştirmek ve dönüştürmek sizin elinizde!

Ağzınızdan çıkan ve zihninizden geçirdiğiniz her şeyi yaşarsınız. Bir şeye sıkı sıkıya bağlıysanız, ne kadar çok tekrar ederseniz mutlaka onu çekersiniz. İyi ve olumlu düşünmek için size karşı çıkan bilinçaltınızı dönüştürün. Kendinize inanın ve tüm güzel şeyleri hak ettiğinize onların sizin de başınıza gelebileceğine güvenin. Siz mükemmel bir hayat yaşamak için doğdunuz.

Bu tekniğin amacı şu: Bir şey için alarm kurduğunuzda o şeyi yaşayacağınızı bilirsiniz. Örneğin, bir yemek yapıyorsunuz ve yemeğin 15 dakika sonra hazır olacağını biliyorsunuz. Bunu unutmamak için alarmınızı kurarsınız. Ya da sabah dersiniz vardır o saatte kalkacağınızı bilerek alarm kurarsınız. Bu bir rutindir. Alarm kurduğunuzda bilinçaltınız bunu sorgulamadan onaylar. Çünkü alarmın amacı hatırlatmaktır.

Bilinçaltınıza hatırlatma yapmak için birkaç olumlama yazabilirsiniz. Bunlar daha çok kendinizle ilgili genel olumlamalar olmalı. Bu yöntemin birkaç detayı var: İlk olarak alarm saatini sayıların gücünden faydalanmak için özel anlara denk getirmelisiniz. 11:11, 13:13 gibi tekrar eden saatlere alarm kurmalısınız. Her saat alarmı için farklı bir olumlama notu yazabilirsiniz. Kendinize ne kadar iyi olduğunuzu, istediğiniz her şeye kavuşmayı hak ettiğinizi hatırlatmaktan çekinmeyin! Her alarm çaldığında yazdığınız olumlamayı 7 defa tekrar etmeyi unutmayın. Yazacağınız olumlama cümlelerine birkaç örnek vermek gerekirse:

  • Bugünün tüm mucizelerini kabul ediyorum.
  • Kendimi olduğum gibi seviyorum ve kabul ediyorum.
  • Tüm güzel ve iyi şeyleri hak ettiğimi biliyorum.
  • Şükredecek bir sürü şeye sahibim.
  • Bolluk ve bereket bana kolayca gelir.

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir