33×3 Yöntemi Ne İşe Yarar? 33×3 Yöntemi Nasıl Yapılır?

33x3 yöntemi nasıl yapılır, ne işe yarar, bu yöntemin püf noktaları nelerdir gibi soruların cevapları için içeriği okuyun!


Çekim yasasını çalıştırmanın ilk koşulu istediğimiz şey ile aynı frekansa sahip olmaktır. Bazen dileklerimize hemen odaklanamayabiliyoruz ve bu da çekim yasasının önünde bir engel oluşturuyor. Bilinçaltına ve bedene aynı işlemleri yaptırmak düşüncenin odağının tek bir noktada kalmasını sağlar. 33×3 yöntemi nasıl yapılır, ne işe yarar, bu yöntemin püf noktaları nelerdir gibi soruların cevapları için içeriği okuyun!

33x3 yöntemi nasıl yapılır? Dileklerim nasıl gerçek olur?

Daha önce 33x3 yönteminden kısaca bahsetmiştik. Şimdi ise daha detaylara inelim. Bu yöntem neden önemli? Bu yöntem en etkili çekim yasası uygulamalarındandır. Çünkü bu uygulama yapılırken hem zihin hem de beden aynı şeye odaklıdır: Düşünceye. Dileklerimize odaklanırken onları yazmak da el hafızamızı güçlendirir. Beyin tüm dikkatini ellere, yazıya ve zihindeki tek bir düşünceye verir. 

Yazı çekim yasası için oldukça etkili bir yöntemdir. “Söz uçar, yazı kalır” sözü bile bunu destekler. El yazımızla yazdığımız her şey hafızamızda yer edinir. 33x3 yöntemi de yaklaşık olarak 10-15 dakika sürüyor. Bu da demek oluyor ki tüm dikkatiniz bu süre boyunca niyetinizde olacaktır. Ona enerji yükleyerek serbest bırakın ve rahatlayın.

Bu yöntemi nasıl uygulayacağınızı söyleyelim. Dileğinize uygun bir renk kalem kullanabilirsiniz. Aşk istiyorsanız pembe veya kırmızı, bolluk bereket istiyorsanız yeşil veya mor kullanabilirsiniz. Kalem ve kağıt dışında bir şeye ihtiyacınız yok. Öncesinde ruh halinizin iyi olması çok önemli. Hafif bir meditasyon müziği açın ve dileğinizi düşünün. 

Niyetinizi mümkün olduğunca detaylı hayal edin ve onu anlatan tek bir olumlama cümlesi yazın. Bu cümleyi 33 defa yazmalısınız. 3 gün boyunca tek oturuşta 33 defa bu cümlenin aynısını yazmalı ve öncesinde dileğinizin detaylı olarak hayalini kurmalısınız. Dileğiniz 2. gün gerçekleşse bile uygulamayı tamamlarsanız zihniniz bir dahaki sefere daha açık olacaktır.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir