3 6 9 Yöntemiyle Çekim Yasasını Harekete Geçir ve Dileklerine Ulaş!

Eğer 3, 6 ve 9 sayılarının ihtişamını ve önemini bilseydiniz evrenin kapılarını açacak bir anahtarınız olurdu.


Bilim insanı Nikola Tesla; matematik, sayılar ve evren üzerine yaptığı araştırmalarla hâlâ birçok alanda ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Bu yazıda da Tesla’nın “Eğer 3, 6 ve 9 sayılarının ihtişamını ve önemini bilseydiniz evrenin kapılarını açacak bir anahtarınız olurdu.” sözünden ilham alınarak oluşturulmuş bir çekim yasası tekniğinden bahsedeceğiz. Çekim yasasını ve nasıl işlediğini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz!

3 6 9 tekniği nasıl yapılır?

İlk olarak bu teknik için ihtiyacınız olan şeyler yalnızca bir kâğıt ve bir kalem. Dileğinizi sabah uyandığınız anda şimdiki zaman kalıbıyla 3 defa yazıyorsunuz. Örneğin “Bu ay içinde istediğim evi alıyorum.” gibi cümleler kuruyorsunuz. 3 defa yazdıktan sonra tamamen dileğinize inanarak sesli bir şekilde 3 defa tekrar ediyorsunuz.

Öğlen bu kâğıda aynı dileğinizi 6 defa yazarak 6 defa sesli bir şekilde tekrar ediyorsunuz. Dileğinizi imajine etmeyi, yani dileğinize odaklanarak hayal kurmayı unutmayın.

Gece yatmadan önce aynı kâğıda bu defa 9 defa dileğinizi yazarak 9 defa tekrar ediyorsunuz. Dilek kâğıdınızı veya defterinizi yatağınıza yakın bir yere koyabilirsiniz. Böylelikle sabah uyandığınız anda tekrar yazmanız kolaylaşacaktır. Bu uygulamayı 21 gün yapın ve sonrasında enerjiyi size geri dönmesi için serbest bırakın.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
3
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.