21 Günde Tüm Hayatını Değiştir ve İsteklerine Kavuş!

Çekim yasası bende işe yaramıyor, istediklerim gerçekleşmiyor diyorsanız 21 günlük bu çalışmayla hayatınızı dönüştürün!


Bazı düşüncelerin, eylemlerin, alışkanlıkların hayatınıza girmesi oldukça zordur. Ne yaparsanız yapın bir türlü o düşünceleri kabullenemezsiniz. Bu hayatın her alanı için böyledir. Bir alışkanlığı değiştirmek, yeni bir alışkanlık edinmek bazen düşündüğünüzden uzun sürebiliyor. Çekim yasası da tamamen bilincinizin ve düşüncelerinizin sizinle iletişimi ile ilgilidir. Çekim yasası düşüncelerin gücünün gerçeğe tezahürünü anlatır. Benzerin benzeri çektiğini anlatan evrensel bir yasadır. İyi bir hayata sahip olmak için iyi bir hayat yaşamayı hak ettiğine ve yaşadığına inanmak çekim yasasını harekete geçirir.

Çekim yasasını deneyip istediğiniz sonucu alamadınız mı?

Çekim yasasını okuyup hayatına olumlu yönde uygulamak isteyen insanların birçoğu başarısız olduğunu söyler. Hatta bir kısmı istedikleri şeyin ters teptiğini yani tam tersi ile karşılaştıklarını söyler. Peki ama bu neden oluyor?

İşte cevabı!

Bilinçaltına yerleşmiş sınırlayıcı kalıplara sıkışmış düşünceleriniz sizi engelliyor. Buna bir örnek verecek olursak paranın kolay kazanılmayacağı insanların zihnine yer edinmiş bir inançtır. “Para bana kolayca gelir” diye bir olumlama yapıldığında bilinçaltı hemen bu düşünceye savaş açar. “Hayır bu mümkün değil, para zor kazanılır” düşüncesi ortaya çıkar ve kendini kanıtlamaya çalışır. 

Bilinçaltınızı kodlayın!

Rahat bir işte çalışmak istiyorsunuz ancak bununla ilgili yaptığınız ritüeller veya çalışmalardan sonuç almıyorsanız bunun da sebeplerinden biri bilinçaltınızın derinlerinde bir yerde “iş bulmak, iş sahibi olmak” ile ilgili sınırlayıcı düşüncelerinizin olması muhtemeldir. Kendinize ve yeteneklerinize güvenmiyor olabilirsiniz, işi hak etmediğinizi düşünüyor olabilirsiniz ya da bir iş bulacağınıza dair hiç inancınız olmayabilir. Bütün bunlar sizin değiştirebileceğiniz şeylerdir.

21 günde bilinçaltınızı programlayabilir yeni düşünce kalıpları geliştirebilirsiniz. Çalışmalarınızı 21 gün yapmanız önemlidir. Çünkü 21 gün bir insanın alışkanlık kazanmasının temelidir. İsteyerek ve inanılarak yapılan çalışmalar 21 gün sonunda alışkanlık haline gelir ve bilinçaltı daha kolay kabullenir.

21 günlük olumsuzlukları dönüştürme çalışmasını deneyin ve etkisini görün!

21 gün boyunca sabah uyandığınız an bu olumlama kalıbını sesli bir şekilde söyleyebilirsiniz. Ya da siz de kendi olumlama cümlelerinizi yazabilir ve onları tekrar edebilirsiniz.

“Bugüne kadar bana yüklenmiş tüm olumsuz ve sınırlayıcı kalıplarımı hemen şimdi iptal ediyorum. İptal ediyorum. İptal ediyorum. Bugüne kadar taşıdığım tüm negatifliklerden arınmayı seçiyorum. Özgürleşmeye ve şifalanmaya niyet ediyorum. En yüksek enerjide titreşiyorum. İstediğim her şeyi hak ettiğimi biliyorum. Kendimi mucizelere açıyorum. İstediğim her şeyin bana kolaylıkla gelmesine izin veriyorum. İzin veriyorum. İzin veriyorum.”

Uykuya dalmadan önce ise bu kalıp ile birlikte “Tüm gece uykumda bilinçaltımın şifalanmasına izin veriyorum.” diyebilirsiniz. Bu olumlamaları inanarak 21 gün boyunca yaptığınızda hayatınızda her şeyin yolunda gittiğini ve artık çekim yasasını çok daha verimli kullandığınızı fark edeceksiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir