2022 Yılında Seni Neler Bekliyor?

Gelecek yılın bu yıldan çok daha güzel olsun. 2022'de seni neler beklediğini öğrenmek istiyorsan teste hemen başla!


Son yılların hepimiz için zor olduğu bir gerçek. Hayatın, herkes için mücadele gerektirdiği bu yıllarda tek umudumuz gelecek yılların getireceği mutluluklar! 2021’in son saniyelerini heyecanla sayacağımız ve mutlulukla karşılayacağımız yeni bir yılın herkese müthiş şeyler getirmesini diliyoruz! Peki sen dileklerini hazırladın mı? Dileklerin ne zaman gerçekleşeceğini bilemeyiz tabii ama biz de senin için harika yeni başlangıçlar diliyoruz! Bu yıl; çok daha sağlıklı, daha mutlu geçsin ve en güzel şeyler bizim olsun! Karakterinin yeni yılın nasıl geçeceğine büyük bir etkisi olduğunu unutma ve sorulara dürüstlükle cevap ver. Böylece senin için yeni yılın neler getireceğini en doğru şekilde tahmin edelim. Umuyoruz ki sen de 2022 için en az bizim kadar heyecanlısındır!

 1. 1 Geçen yılı bir ya da iki kelime ile özetlersen bu ne olurdu?

  1. Mutluluk
  2. Hayal kırıklığı
  3. Hüzün
  4. Başarısızlık
 2. 2 Bir yaşam tarzı seç!

 3. 3 Mutluluk sence nedir?

  1. Başarmaktır!
  2. Sevdiklerimle birlikte olmaktır.
  3. Özgür ve korkusuz olmaktır!
  4. Güvenmektir.
 4. 4 Romantik bir buluşma yeri seç!

 5. 5 Sana nasıl hissettiren şarkıları seversin?

  1. Hüzünlü.
  2. Sevinçli.
  3. Hırslı.
  4. Duygusal.
  5. Kızgın.
 6. 6 Bir restorana gittin, dikkatini çeken ilk şey nedir?

  1. Dekorasyon ve atmosferi.
  2. İçerideki insanların profilleri.
  3. Menüdeki fiyatlar.
  4. İstediğim sessizlikte olması.
 7. 7 Bize hayallerinden bahset!

  1. Çok çalışıp iyi bir yere gelmek istiyorum.
  2. Bol bol ülke gezmek istiyorum.
  3. Refah içinde yaşamak istiyorum.
  4. Mutlu olmak istiyorum.
 8. 8 Üniversite tercihlerini neye göre yaparsın?

  1. İstediğim bölüm olmazsa olmaz.
  2. İş imkanları iyi olmalı.
  3. Kampüs güzel olmalı.
  4. İmkanları ve ismi olan bir yer olmalı.
  5. Akademisyenlerin iyi olması önemlidir.
 9. 9 Hangisi karakteristik özelliğindir?

  1. Duygusal biriyim.
  2. Sosyal olarak iyi değilim.
  3. Zeki ve espritüelim.
  4. Teknolojide iyiyim.
  5. Sosyal ilişkilerim kuvvetlidir.
  6. Azimliyim.
 10. 10 Bu sembollerden hangisi sana hitap ediyor?

2022 Yılında Seni Neler Bekliyor?

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Yeni bir aşk!

  2021 senin yılın değilmiş anlaşılan! Başarısız aşk denemeleri ve yerine oturtamadığın hayat düzeniyle bitirmek üzere olduğumuz yıl, senin için harika bir aşka başlamadan önceki son yılın! Gelecek yılın sana getirdiği en güzel şey, sırılsıklam aşık olacağın, sevgiye boğulacağın ve düşünmekten kendini alamadığın biri! Geçen zamanların onun gelişini hazırladığını, hayatının artık çok daha sevgi dolu olacağını düşünüyor, senin için mutlu, huzurlu ve aşkla kuşatılmış harika bir yıl diliyoruz!

  Sonucunu Paylaş
 2. Test sonucu

  Yeni bir iş!

  Başarılı birisi olmana rağmen yüzüne gülmeyen iş güç meseleleri artık o müthiş virajı alıyor ve yükselişe çıkıyor! Yeni yıl sana sonunda hak ettiğin iş yerini, iş arkadaşlarını ve maaşı veriyor. Elinden geleni yaptığın ve çok çalıştığın için, azmin ve kararlılığın için seni tebrik ediyoruz. Kariyer peşinde koşmanın hiç kolay olmadığını biliyoruz ama sen bu işi kaptın! Gelen yılda memnun olmadığın iş hayatından artık geriye külleri kalacak! Ait olduğun sektöre ve iş yerine sahip olacağın 2022'de sana boş şans ve güç diliyoruz! Azminin ateşinden kimse kaçamayacak!

  Sonucunu Paylaş
 3. Test sonucu

  Bol bol para!

  Sefilliğe artık son! Gelecek yıl sana bol bol para getirecek! Doğru ata oynayarak, doğru yatırımları yaparak ve doğru işe girerek bolca para kazanacaksın! Hiç kolay olmadığının farkında olduğun ama yine de sefaletten kurtulamadığın 2021 yılından çıkışta yeni vizyonunla artık para, senin için bir problem olmaktan çıkıp daha yükseklere ulaşmak için bir araç haline gelecek! Tanımadığın akrabalar için hazırlıklı ol ama yine de bizi de gör! Yeni yılda seni paraya ulaştıracak bolca azim, mental güç ve istikrar diliyoruz! Seni bir gün en zenginler listelerinde göreceğimize eminiz!

  Sonucunu Paylaş
 4. Test sonucu

  Huzur!

  Son yıllardaki o tamamlanmamışlık hissi... O rahatsız his bu yıl kaybolacak! Ne zaman gülümsesen içini kemiren uğursuz düşüncelerden ve yeri zamanı olmayan mutlulukları özlemekten kurtulacak ve sonunda huzura  kavuşacaksın! 2021 herkes için zor geçti, belki senin için daha da zor. Ama umudunu kaybetmeyişin ve her gecenin ardından güneşi beklemen sayesinde 2022 senin yılın olacak! Huzur, bir insanın ulaşabileceği en değerli hislerden biri ve sen bunu fazlasıyla hak ettin. Yeni yılda sana bolca sağlık, mutluluk ve en önemlisi huzur diliyoruz!

  Sonucunu Paylaş

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
2
Üzgün
Komik Komik
5
Komik
Tatlış Tatlış
27
Tatlış
Sinirli Sinirli
3
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
3
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.