08 Ağustos Aslan Yeni Ayında Yapılabilecek Ritüeller, Meditasyonlar ve Çalışmalar!

Aslan, Güneş’in gününde sahnedeyken bu ritüelleri, meditasyonları ve çalışmaları yaparak parlayan siz olun!


Yeni aylar, enerjisel olarak yenilikleri, başlangıçları, yeni bir işe başlamayı kısaca doğmayı ifade eder. 8 Ağustos Pazar günü ise İstanbul saatiyle 16.50’de Aslan Yeni Ayı gerçekleşecek. Bu yeni ay, Aslan burcu temaları ile yeniden doğumun habercisidir. Yeni ayın etkisini birkaç gün öncesinde ve birkaç gün sonrasında da hissetmek mümkündür. Bugünün özel bir anlamı daha bulunuyor: Pazar günleri, Aslan burcunun yöneticisi olan Güneş’in günüdür. Yani Aslan, kendi tahtında kendi gününde parlayacaktır. 

Peki, 8 Ağustos Pazar günü gerçekleşecek olan Aslan Yeni Ayı’nda neler yapabiliriz?

  • İlk olarak bulunduğunuz ortamı havalandırın. Güneşin enerjisini hissedin. 
  • Temsili olarak altın bir takınız varsa takabilir, sarı giyinebilirsiniz. Üzerinizde sarı rengi taşıyarak gün boyu şifalanmaya, yeni ayın size getireceği güzellikleri kabul etmeye niyet edebilirsiniz.
  • Aslan burcunun temalarından biri benlik ve egodur. Bunu olumlu bir enerjiye dönüştürmek sizin elinizdedir. Kendini sevme, öz sevgi meditasyonları yaparken kendi benliğinizle bir konuşma yapabilirsiniz. Egonuza ve hırslarınıza yenilmeden size hizmet etmeyen tüm enerjilerle bağınızı kesin.
  • Çekim yasası defteriniz varsa bu yeni ay için hedeflerinizi ve niyetlerinizi yazabilirsiniz.
  • Saç bakımı ve kişisel bakım için Aslan yeni ayı harikadır! Eğer bir değişiklik yapmak istiyorsanız bugünü değerlendirebilirsiniz. 
  • Son olarak yeni bir başlangıca niyet ederek toprağa bir tohum ekebilir, fidan dikebilir veya bir sosyal sorumluluk projesine katkı sağlayabilirsiniz. 

Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum