Son Yıllarda En Çok Takipçi Kazanan 10 Twitch Yayıncısı!

Yayın kalitesiyle hem izleyicilerin hem de yayıncıların göz bebeği olan Twitch'te en çok takipçiye sahip yayıncıları biliyor musunuz?


Yayın kalitesiyle hem izleyicilerin hem de yayıncıların göz bebeği olan Twitch, her geçen gün ailesini genişletiyor. 11 Ocak 2021 istatistiklerini esas alarak hazırladığımız bu listede son yıllarda en çok takipçi kazanan 10 Twitch yayıncısı bulunuyor. Listenin başındaki yayıncının kim olduğunu biliyor musun? Peki, kaç takipçiye sahiptir? Haydi görelim!

 1. 10 Sodapoppin


  Listenin onuncu sırasında Sodapoppin yerini alıyor. Gerçek adıyla Chance Morris, yayınlarında çeşitli oyunlar oynuyor. Sodapoppin'in Twitch'te 5 milyonu aşan takipçisi bulunuyor.

 2. 9 TimTheTatman


  Listenin dokuzuncu sırasında gerçek adı Timothy Betar olan TimTheTatman bulunuyor. Yayınlarında Call of Duty: Warzone ve çeşitli oyunlar oynayan TimTheTatman'ın takipçi sayısı 6 milyonu aşıyor.

 3. 8 TheGrefg


  Listenin sekizinci sırasında ise TheGrefg bulunuyor. TheGrefg'in gerçek adı David Cánovas. Kendisi Twitch'te genellikle Fortnite ve Minecraft oynuyor. Yayıncının 6 milyonu aşan bir takipçisi kitlesi bulunuyor.

 4. 7 Auronplay


  Auronplay, listenin yedinci sırasında yer alıyor. Gerçek adı Raúl Álvarez olan Auronplay; Minecraft, Grand Theft Auto V ve Among Us tarzında oyunlar oynuyor. Yayıncının Twitch'te 6 milyonu aşan takipçisi var.

 5. 6 Pokimane


  Altıncı sırada yer alan Pokimane, gerçek adıyla Imane Anys, çeşitli oyun ve sohbet yayınları yapıyor. Anys'ın takipçisi 7 milyonu aşıyor.

 6. 5 Myth


  Myth veya gerçek adıyla Ali Kabbani, Twitch yayınlarında Valorant ve çeşitli oyunlar oynuyor. Listede beşinci sırada yer alan Myth'nin de Twitch'te 7 milyonu aşan takipçisi var.

 7. 4 Rubius


  Listenin dördüncü sırasında 7 milyonu aşan takipçisiyle Rubius yer alıyor! Gerçek adıyla Rubén Doblas, hem sohbet yayınları yapıp hem de Minecraft, Among Us gibi çeşitli oyunlar oynuyor.

 8. 3 Shroud


  Gerçek adı Michael Grzesiek olan Shroud, listenin üçüncü sırasında yer alıyor. Yayınlarında genellikle Escape from Tarkov ve Valorant gibi oyunlar oynuyor. Uzun bir süre Twitch'e ara veren Shroud'un 8 milyonu aşan takipçisi bulunuyor.

 9. 2 Tfue


  Listenin ikinci sırasında Tfue yer alıyor. Gerçek adı Turner Tenney olan Tfue, yayınlarında genellikle Fortnite oynuyor. Şu an için 9 milyonu aşan takipçisi var.

 10. 1 Ninja


  Listenin başında Ninja, gerçek adıyla Tyler Blevins, bulunuyor! Ninja, yayınlarında genellikle Fortnite ve Valorant oynuyor. Ninja, Twitch'te 16 milyonu aşan takipçiye sahiptir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir