Tuna Tavus Kimdir?

Son zamanlarda internet ve medyada adını sıklıkla duyduğumuz Tuna Tavus kimdir? Tuna Tavus hakkında merak ettikleriniz bu yazımızda!


“Tuna Tavus kimdir?” sorusu son zamanlarda sıklıkla sorulmaktadır. Medyayı ve sporu yakından takip eden kişiler Tuna Tavus’u merak ediyor. Biz de bugünkü yazımızda sizlere Tavus hakkında bilgi verdik. Siz de bir Tuna Tavus hayranıysanız ve onunla ilgili net bilgiler öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bir an önce başarılı sportmenin hayatına giriş yapalım.

“Tuna Tavus kimdir?” yazımızın içeriğinde birçok konuya değineceğiz. Bu konuların başında Tavus’un yaşı, memleketi, mesleği ve eğitim hayatı bulunuyor. Dolayısıyla herkesin merak ettiği pek çok sorunun yanıtını buradan cevaplayacağız. Eğer yazımız dışında Tuna Tavus hakkında merak ettikleriniz varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz. Haydi hep birlikte Tavus’un hayatına doğru yol alalım.

Tuna Tavus nereli? Ne zaman doğdu?

Tuna Tavus, 12 Haziran 1996 yılında Ankara doğdu. Aslen Ankaralıdır. Tuna'nın babasının adı Serdar, annesinin adı Ceyda’dır. Ailenin tek erkek çocuğu olan Tuna’nın Perim isminde bir de kardeşi bulunmaktadır. 

Tuna Tavus, son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.  Bu paylaşımların altına gelen yorumlara baktığımızda Tuna Tavus'un boyu ve kilosu hakkındaki merak her geçen gün artıyor. Yaptığımız araştırmalara göre Tuna Tavus’un boyu 1.99 santimetre kilosu ise 148 kilogramdır. İkizler burcu olan Tuna Tavus, her geçen gün daha da popülerleşmektedir.

Eğitim hayatı

Tuna bu zamana kadar pek çok okuldan mezun olmuştur. Bu okullar sırasıyla şöyledir.

-Düzce Kültür Kolejinde ilkokul ve ortaokul okumuştur. Buradan sonra lise eğitimine devam etmiştir.

-Lise eğitimi için Ankara’ya yerleşmiştir.

-Tuna üniversite hayatını Ankara’da geçirmeyi tercih etti. Ankara Üniversitesi’ne kaydolan Tuna, bu üniversitede İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümüne yerleşmiştir. Üniversite hayatına hala devam etmektedir.

Ne iş yapar?

Tuna Tavus vücut geliştiricisi olarak hayatına devam etmektedir. Her ne kadar gerçek hayatında bu mesleği sürdürse de bunun yanında video içerikleriyle gelirini desteklemektedir. Çektiği videolar da yine vücut geliştirme konuludur. Bunun yanında videolarında çoğu insana kıyasla ekstrem olan yeme tarzıyla da ön plana çıkmaktadır.

Kaç litre su içiyor ve beslenme düzeni nasıl?

Tuna Tavus nerede yaşıyor diye soranlara hala Ankara’da olduğunu söyleyebiliriz. Kendisinin en ilginç yanı ise günlük içtiği su miktarıdır. Günde 30 litre su içen Tuna, hayranlarını bu ilginç hayat düzeniyle kendine çekiyor. Ayrıca videolarını evde çektiği için ev düzenini de rahat bir şekilde gösteriyor. Çok sık beslenen vücut geliştirmeni, bir damacanayı küçük bir nesne kaldırır gibi kolayca havaya kaldırabiliyor. Bunun yanında Tuna, günde 30.000 kalorilik bir yemek yeme potansiyeline de sahip.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.