İsmailcan “Xantares” Dörtkardeş Kimdir?

Türkiye'de en çok tanınan CS:GO oyuncusu olan ve global maçlarda adını sıklıkla duyuran İsmailcan Dörtkardeş kimdir? Nerelidir?


İsmailcan Dörtkardeş, 7 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Oyun hayatına Counter Strike 1.6 ile başlayan Xantares, HWA ve Vitalforce gibi takımlarda boy göstermiştir. HWA takımında oynadığı Süper Kupa 2013 turnuvasında gösterdiği olağanüstü oyunuyla hem takımını başarıya taşımış hem de oyunculuğunu herkese kanıtlamıştır.

Counter-Strike: Global Offensive oyununun çıkışıyla birlikte birçok oyuncu, içlerinde Xantares de dahil olmak üzere, Counter-Strike: Global Offensive oyununa geçiş yaptı. Xantares 2013 senesinde kurulan milli takımımızla beraber birçok başarı elde etmiş ve 2014 senesinde kurulan Space Soldiers takımıyla beraber hem yerel hem de global başarılar elde ederek iyi bir oyuncu olduğunu herkese göstermiştir.

Dünya çapında Space Soldiers takımı ile gösterdiği başarılarla birlikte herkesin korkulu rüyası olan Xantares, 2019 yılında Alman ekibi BIG eSpor takımına transfer olmuştur. BIG takımı ile birçok başarıya imza atıp 2020 Haziran ayında global sıralamada takım olarak zirvede yer almışlardır. Xantares aktif olarak BIG eSpor takımında oynamaya devam etmekte ve sözleşmesi 2021 yılının son çeyreğinde bitmektedir.

İsmailcan Dörtkardeş'in sosyal medya hesaplarını aşağıda bulabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir