Telekinezi Nedir? Geliştirmek Mümkün Mü?

Farklı yeteneklere sahip olmak ve bunu kitlelere göstermek isterseniz doğru yerdesiniz. Telekinezi nedir geliştirmek mümkün mü tüm detaylarıyla açıklıyoruz!


“Telekinezi nedir geliştirmek mümkün mü?” sorusuna bugün sizlerle yanıt arayacağız. Parapsikoloji alanı ülkemizde henüz yeni gelişmeye başladı. Ancak bu alanda eğitim veren bir üniversite henüz yok. Genellikle Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da Parapsikoloji eğitimi daha gelişmiş durumda. Ülkemizde Parapsikologluk yapan uzmanlar yurtdışında eğitim alarak ülkemize geri dönmektedirler. Telekinezi de bu alanın bir yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

“Telekinezi nedir geliştirmek mümkün mü?” başlıklı yazımızın içeriğinde telekinezi hakkında tüm merak ettiklerinizi açıklıyoruz. Telekinezinin net bir tanımını yaparak yazımıza başlayacağız. Daha sonrasında bu yöntemi nasıl geliştirebileceğinizi maddeler halinde açıklayacağız. Eğer sizin de böyle bir yeteneğiniz varsa ya da yetenek elde etmek istiyorsanız yazımızdan yararlanabilirsiniz!

Telekinezi nedir? Nasıl yapılır?

Telekinezi; nesnelere odaklanarak onları hareket ettirmek anlamına gelmektedir. Örneğin; duran bir kaşığı bükmek bir telekinezi örneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, telekinezi nasıl yapılır? Bunun cevabı başlangıç ve diğer seviyelerde farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Temel olarak bu yöntemi uygulayabilmek için zihninizi diğer düşüncelerden ve isteklerden arındırmanız gerekmektedir. Sonrasında temiz bir zihinle hareket ettirmek istediğiniz cansız nesneye odaklanmalısınız. Böylece o nesnenin hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Telekinezi nasıl geliştirilir?

Telekinezinin nasıl yapıldığını temel düzeyde az önce açıkladık. Telekineziyi geliştirerek daha kolay ve daha yoğun bir şekilde uygulayabilirsiniz. Aşağıda geliştirme yöntemlerini görebilirsiniz.

-Telekinezi mümkün mü diye soranlar için henüz net bir açıklama yapamıyoruz. Çünkü bu alanı bilimsel bir şekilde destekleyemiyoruz. Bu nedenle telekinezi yapabilmek için mümkün gözüken tek yol düşüncelerinizi yoğunlaştırmanız ve inanmanızdan geçiyor.

-Meditasyon zihinsel aktiviteleri ve düşünceleri destekler. Her gün düzenli olarak meditasyon yapmak daha kolay odaklanmanızı sağlar.

-Hareket ettirmek istediğiniz nesneleri düşünerek onları zihninizde canlandırın.

-Pes etmeyin ve tekrar yapmaya özen gösterin.

-Telekinezi yapan insanlar arasına girmek istiyorsanız başlangıçta boyut olarak küçük nesneleri tercih edin.

-Düşündüğünüz nesneyle bir alakanız olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın.

-Elinizdeki nesneye ne yapmak istiyorsunuz? Sürekli bu sorunun yanıtına odaklanın.

-Nesneyi hayal ettiğinizde ona amacınızı söyleyin.

-Önce kol kasınızı ardından da tüm kolunuzu gevşeterek egzersiz yapın. Egzersiz süresi yaklaşık 15 saniye kadardır.

-Mumun alevini durdurmaya çalışabilirsiniz.

-Egzersizlerinizde farklılaşmaya gitmelisiniz.

-Kendinizi yorgun hissettiğiniz zamanlarda telekinezi yapmaktan vazgeçin.

Yukarıdaki aktiviteleri yapan herkes telekinezi yapabilir mi? diye soruyorsanız yapamayabilir. Önemli olan inanmaktır. İnancınız tam olmadığı süreç içerisinde telekinezi yapmanız imkansız hale gelecektir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir