Yusuf “Reynmen” Aktaş Kimdir?

Yusuf Aktaş, bilinen ismiyle Reynmen kimdir? Nerelidir? Ne işle uğraşmaktadır?


Yusuf Aktaş, 6 Aralık 1995 tarihinde İstanbul Bağcılar’da doğmuştur. Aslen Sivaslıdır. İlköğretim hayatını Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde okumaya başlamış ancak daha sonra Başakşehir Lisesine geçiş yapmıştır. Başakşehir Lisesinden de ayrılarak açık öğretimden mezun olmuştur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesinde Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaya başlayan Aktaş, geçiş yaparak aynı bölümü Nişantaşı Üniversitesinde okumaya devam etmiştir. Tahsil hayatını halen Nişantaşı Üniversitesinde devam ettirmektedir.

Üç kardeş olan Aktaş'ın bir ablası ve bir de erkek kardeşi vardır. 1.78 boyunda, 80 kilodur. Yay burcudur.

Yusuf Aktaş, kariyerine Scorp'ta çekmiş olduğu videolarla başlamıştır. Paylaşmış olduğu videolar ile kısa süre içinde büyük bir takipçi kitlesi kazanmıştır. Scorp'ta kazandığı ünü YouTube platformuna taşımaya karar veren Aktaş, Scorp kullanıcı ismi olan Reynmen'i YouTube kanalının ismi olarak da kullanmaya devam etmiştir.

Berkcan Güven ile yapmış olduğu #Biziz isimli şarkısının ardından Enes Batur ile dissleşmeye başlamıştır. Bu dissleşmelerden sonra 400.000'den fazla takipçi kazanmıştır. Müzik kariyerinde ilerlemeyi seçen Aktaş, 2019 yılında HouZe isimli müzik şirketini kurmuş ve Derdim Olsun adında bir şarkı çıkarmıştır. Bu şarkıyla birlikte Türkiye çapında büyük yankı uyandırmıştır.

Hevesim Yok, Yoksun Başımda, Radyoda Neşet, Ela, Leila ve Melek isimli şarkılar çıkaran Aktaş, müzik kariyerine halen devam etmektedir.

Yusuf Aktaş'ın sosyal medya hesaplarını aşağıda bulabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir