Tuğba “tuvba” Yılmaz Karakaş Kimdir?

YouTube'daki eğlenceli videolarıyla bizi eğlendiren Tuğba Yılmaz kimdir? Hangi bölümde okumuştur? Boyu kaçtır?


Tuğba Yılmaz Karakaş, 20 Kasım 1993 yılında Üsküdar’da dünyaya gelmiştir. Akrep burcudur. Boyu 150 cm, kilosu da 40 kg’dır. Lise hayatının sonuna kadar İstanbul’da ailesi ile yaşamıştır. 2011 yılında ise Kocaeli Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nü kazanmış ve birkaç yıl burada yaşamıştır. Üniversite hayatı boyunca bebek bakıcılığı gibi çeşitli işlerde de çalışmıştır. 

Tuğba, mezun olduktan sonra okuduğu bölümle ilgili birkaç işte de çalışmıştır. Fakat bundan keyif almadığını fark etmiştir. Bu olanlardan sonra 2016 yılında açtığı YouTube kanalına daha fazla ağırlık verip sosyal medyaya yönelmiştir.

2014 yılında tanıştığı sevgilisi Ceyhun Kaan Karakaş ile 2018'de evlenmiştir. Ceyhun Kaan Karakaş, son zamanlarda yükselişe geçen bir müzik grubu olan Madrigal'in elektro gitarındadır. Tuğba'nın eşi ve kalabalık arkadaş grubuyla çektiği videolar da kitlesi tarafından çokça sevilmektedir. Kendisi gibi grubunda da YouTube kanalı olan ve sosyal medyadan tanıdığımız arkadaşları vardır.

Karantina döneminde Twitch kanalı açmış ve ara ara yayınlar yapmaya başlamıştır. Genellikle Valorant ve Just Chatting kategorilerinde yayın açmaktadır.

Tuğba Yılmaz Karakaş'ın sosyal medya hesaplarını aşağıda bulabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
5
Tatlış
Sinirli Sinirli
2
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir