Özgün İçerikler Paylaşan YouTuber Hürkan “Hugola” Gügen Kimdir?

Kısa içeriklerine rağmen çoğu zaman keşfette olan Hugola kimdir? Aslen nerelidir? Hangi müzik aletlerini çalmaktadır?


YouTube’da 1 milyondan fazla abonesi ve Instagram’da 200 bini aşkın takipçisi olan Hürkan Gügen kimdir? Hangi tür videolarla popüler olmuştur? Nasıl içerikler üretmektedir? Hugola mahlasının anlamı nedir? Hangi müzik aletlerini çalmaktadır? Videolarını severek izlediğimiz Hugola hakkında öğrenebileceğiniz tüm bilgiler burada!

Çalamadığı müzik aleti yok!

Hürkan Gügen, 23 Nisan 1999 doğumludur. Aslen Eskişehirli olan YouTuber, İstanbul'da yaşamaktadır. Akdeniz Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Keman, çello, klarnet, yan flüt, gitar, darbuka, piyano, bağlama, trampet, bateri, mandolin, ud, kaval, gayda gibi çoğu müzik aletine hakimdir.

Boğa burcu olup en sevdiği yemeğin çiğköfte olduğunu dile getirmiştir. Çayın yanında baklava yemeye bayıldığını da bir röportajında söylemiştir. Gügen'in bilinen bir ilişkisi yoktur.

İşte "Hugola" takma adının anlamı...

YouTube hayatına 2015'te CS:GO videolarıyla atılan Hugola, “Ben Globalim” başlıklı videosuyla ün yakalamıştır. Ardından seyircisini memnun edecek içeriklerle ününü korumuştur. Kısa çektiği müzik videolarıyla sürekli “Keşfet” bölümündedir.

Mahlasının anlamı ise şöyledir: Hugo, Hürkan'ın kısaltması; La ise nota olan La'dır. Bu ikisinin birleşimiyle “Hugola” adını oluşturmuştur. YouTube'da bazı isimlerle yakın dostluklara sahiptir. Porçay da bu isimlerden birisidir. İçerik üretmeyi bırakmayan Hugola, seyirci kitlesini sevindirmeye devam etmektedir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
3
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir