Orkun Işıtmak Kimdir?

Birbirinden eğlenceli konseptlerle ilginç videolar çeken ünlü YouTuber Orkun Işıtmak kimdir? Aslen nerelidir? Hangi bölümde okumuştur?


Orkun Işıtmak, 8 Ocak 1996 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 183 cm boyunda ve 77 kilodur. Doğma büyüme İzmirli olan Işıtmak, Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazanarak İstanbul’a taşındı. 2011 yılında YouTube kariyerine başladı. Bir süre sonra YouTube’a daha iyi odaklanabilmek için eğitimine ara verdi.

2011 yılından beri YouTube kariyerine devam eden Işıtmak; “Sonradan Görme”, “Ölmeden Önce Yapılacak Şeyler”, “0 TL ile 1 Gün Geçirmek” gibi konseptlere kanalında yer verdi. YouTube kariyerinin dışında “İyi Oyun” isimli bir filmde yer aldı. Ayrıca Netflix’te 1 sezon yayınlanan “Exatlon Challenge Türkiye” isimli yarışma programında sunuculuk yaptı. Işıtmak, YouTube kanalında yer verdiği “Kirli Çamaşırlar” konseptini Acun Ilıcalı’nın kurduğu EXXEN isimli platforma taşıdı.

2018 yılında gerçekleştirilen 45. Altın Kelebek Ödülleri’nde “En İyi YouTuber/Instagrammer Ödülü” almaya hak kazandı. Kariyerine tam gaz devam eden Orkun Işıtmak, şu an YouTube’da 8,85 milyon aboneye sahiptir. 

Orkun Işıtmak'ın sosyal medya hesaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir