Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak Kimdir?

Twitch Türkiye'de pek çok kategoride açtığı yayınlarıyla ses getiren Kemal Can Parlak kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır?


Kemal Can Parlak, 15 Mayıs 1995 tarihinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibariyle 26 yaşındadır ve Boğa burcudur. Lisede bir müzik grubunda gitarist olan Kemal Can Parlak, üniversitede Ses Mühendisiliği okumuştur.

İlerleyen yıllarda yaptığı coverları YouTube'a yüklemiş ve 11 Haziran 2017'de Twitch üzerinden ilk yayınını açmıştır. Yine Twitch'te JtgTV'nin düzenlediği bir yarışmada bugün hepimizin bildiği "Rakun" lakabını almıştır.

Elsa adında bir köpeği vardır. Sar Başa filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Yayınlarında ara sıra gördüğümüz, görmesek de adını sıkça duyduğumuz sevgilisi Özge Ürün'ün de "AzunyanOzge" adında bir Twitch hesabı vardır. Ayrıca bazı yayınlarda babasına yer vermiş ve babası Mehmet Parlak, kitlesi tarafından da çok sevilmiştir.

Yayınlarında gitar çalıp şarkı söylemesinin yanı sıra ilk parasını da gitar çalarak kazanmıştır. Kitlesinin lakabı "Rakun Özel Harekat", arkadaş grubunun ismi de "Erik Dalı"dır.

Kemal Can Parlak'ın sosyal medya hesaplarını aşağıda bulabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
0
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir