Kaan “ŞişmanlarTv” Türker Kimdir?

İzleyicilerle iç içe yaptığı yayınları ve bu yayınlarda geçirdiği sinir krizleriyle tanınan Kaan "ŞişmanlarTv" Türker'i tanıyor musun?


Kaan Türker; 1993 yılında doğmuştur. Bir kardeşi vardır. Ege Üniversitesi’nde okumuştur. Söylediğine göre iki yaşından beri bilgisayar oyunları oynamaktadır. Fiziksel olarak şişman olduğu bir çocukluk geçirmiştir. Bu yıllarda tanıdığı dostları ile kendilerine taktıkları “Şişmanlar” ismi sonrasında bu arkadaşlık ruhuna ithafen ŞişmanlarTv ‘ye dönüşmüştür. İzleyicileri arasında abi gibi, dost gibi bir imaja sahiptir.

Şişmanlık ille de şişman olmak değil, şişmanlık ruhunu yaşamaktır.

Kaan Türker'e göre şişman olmak iyi değildir ve övünülecek bir tarafı yoktur. Ancak şişmanlık ruhu sadece şişmanların sahip olduğu bir şey değildir. Ona göre şişmanlık ruhu; Büyük boy pizzanın ardından tatlı sormak, bir yemeği sos dökerek değil onu sos havuzuna sokarak yemektir. Kaan Türker, bu konsept üzerinde bir ruha sahip olan ŞişmanlarTv kanalında eğlence dolu anlar yaşamakta ve yaşatmaktadır. ŞişmanlarTv, Twitch üzerinde 18,3 bin; Youtube üzerinde 16 bin takipçiye sahiptir.


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
0
Komik
Tatlış Tatlış
4
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir