Güzelliği ve Samimiyeti ile Dikkat Çeken Aleyna Atalar Gün Kimdir?

Geçtiğimiz temmuz ayında evlenmiş olan ve tesettür markalarına modellik yapan Instagrammer Aleyna Atalar Gün kimidir? Kaç yaşındadır?


1 Mayıs 1995 doğumlu olan Aleyna Atalar Gün, Trabzon’da dünyaya gelmiştir. 3 Temmuz 2021 tarihinde fotoğrafçılık yapan Emre Gün ile evlenmiştir. Asıl mesleği hemşirelik olmasına rağmen influencer olma yolunda adımlar atmaktadır. Youtube’da kendi çektiği videolarını paylaşmaktadır.

Aleyna Atalar Gün, 23 yaşında bir boğa burcudur. Boyunun 158 olduğu söyleyen modelimiz, kilosunun değişken olduğunu ama 45-50 kg arasında bulunduğunu söyledi. Lise zamanlarından beri hayallerinde İstanbul'da yaşamak vardı. Fakat ailesine olan saygı ve sevgisi bu hayalini bir süre ertelettirdi. Üniversiteye girmeden bir yıl önce hazırlık okurken tesettüre girmiştir. Ayrıca ailesinin bu duruma sevinmesinin de onu mutlu ettiğini dile getirmiştir. O zamanlarda tek hayalinin yine ailesinin doğrultusunda hemşire olmak olduğunu fakat zaman geçtikçe bu hayalinin değiştiğini de söylemiştir.

Üniversiteden hemşire olarak mezun olduktan sonra bu mesleği bir süre erteledi. Kendi isteği doğrultusunda YouTube ve Instagram'a yöneldi. Aklında hala İstanbul'a taşınmak vardı. Ailesi de onu destekleyip onu teşvik edince taşınma süreci başladı. Ev arkadaşı Şüheda ile üç kez görüştükten sonra beraber eve çıkma kararı almışlardır. ''Şüheda ile evin içinde tanıştık.'' diyen Aleyna, arkadaşlık ilişkilerinde pozitif ve küslükleri bitiren taraf olduğunu söyledi.

Aleyna Atalar Gün'ün günlük kombinlerine bakarsak oldukça şık birisi, ondan gördüğümüz ipuçlarını sizinle paylaşmak isteriz.

  • Karışık renkli şallar takmak en son seçeneğiniz olsun.
  • Mümkün olduğu kadar yerinde aksesuar kullanın, aksesuarlarınız kombinizin makyajıdır unutmayın.
  • Şeffaf çantalar, dikkat çekmek ve farklılık yaratmak için ideal parçadır. Kendisinin hesabında da sıkça gözümüze çarpıyor.
  • Bol gömlekler, kalın sweatshirtler, size sportif ve dinamik bir hava katacaktır. Güneş gözlüğü ile taçlandırdığınızda ise tam bir harika olacaksınız!
  • Şal yapımınızda ise klasikten şaşmayın, kendisinin hesaplarında detaylı olarak şal yapımı örneklerine bakabilirsiniz!

Peki kendisi şu sıralar ne düşünmekte? Daha çok Youtube'a yöneleceğini ve takipçilerini mutlu edecek şeyler yapacağını söylüyor. Hemşirelik içinse ''Belki ilerleyen zamanlarda düşünürüm.'' ifadesini kullandı. Anladığımız kadarıyla uzun bir süre daha bizimle! Aleyna Atalar'ın Instagram hesabı hepimize moda konusunda ilham oluyor. Eğer sizin de dikkatinizi çeken bir Aleyna Atalar Gün klasiği varsa yorumlarda belirtin!


Beğendiniz mi? Paylaşmayı Unutmayın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Komik Komik
1
Komik
Tatlış Tatlış
1
Tatlış
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir